Wpis z mikrobloga

@JBFC: na pewno nie masy mięśniowej

i zjedz pół kilo twarogu na raz xD imposibru

jak chcesz przytyc to musisz jesc dodatkowo wiecej do tego co jesz teraz, a nie jedną z bardziej niskokalorycznych rzeczy jak twarog
@Eligo: tu chodzi o koneseracje smakowe z tą śmietaną. Dzisiaj było akurat mleko bo śmietana zeszła do bawarka.

Chodzi o to żeby wbić BMI do masy idealnej. Nie robie z siebie pokera, chcę wejść z 21 na 24 do masy idealnej, potem będę ubijał.

Lekką tkanką nie pogardzę.
@gromwell: zjadam z dziewczyną na kolację blisko kilo makaronu z sosem w porcjach na wieczór, także pół kilo twarogu to nie problem ;-)

Nie jestem wręcz w stanie ze względu na tryb życia. Potrzebuje coś na wzór kamienia filozoficznego i sprawdzam twaróg w tej kwestii.
@Eligo: zrobi się ;-)

@churagan: Mówiłem tylko o dodatku do diety. Śniadanie - 4 duże bułki z szynką/serem. Twaróg. Obiad 17 - misa zupy 0,5l, drugie kotlet makaron i jakiś sosik. Kolacja - Grillowany camembert, 200-300g kabanosów, jakieś grzanki. Przed snem twarożek jak wyżej. Tak przeciętnie co uda mi się znaleźć w lodówce czy sklepie.

Ogólnie na takiej diecie bez jakiś liczeń(jem to co mi smakuje) schodzę z wagi. Twarożek