Wpis z mikrobloga

Mimo wszystko chyba poczuła, że #!$%@?ła gówno i następnym razem ona czy jej podobne zastanowią się dwa razy zanim coś takiego napiszą publiczne.


@Chlop_Sielski: jej instagram jakoś inaczej każe przypuszczać

Ta kobieta niczego się nie nauczyła. A swoje życiowe frustracje zaczeła właśnie tam wylewać, na osoby najnormalniej w świecie krytykujące, nawet bez uszczypliwości, jej zachowanie.
Od kiedy w polskiej procedurze karnej sąd ściga?


@Celinka95: ale po co sie czepiasz detali xD co za różnica czy ściga prokuratura, sąd czy straznik teksasu? :p

sąd nie realizuje swojej pracy olewając skrajnie nienawistną osobę w społeczeństwie, która swoimi mediami społecznymi kształtuje opinie, i to jest najważniejsze

jak masz dalej czepiać się zupełnie nieistotnych szeczółów, to sobie daruj, bo sie ośmieszasz :p
sąd nie realizuje swojej pracy olewając skrajnie nienawistną osobę w społeczeństwie


@Piesnakoty: Ty też jesteś nienawistną osobę w społeczeństwie, którą olewa sąd. I co z tego? Nic, bo nie wypełnia znamion żadnego przestępstwa.

Znamiona jakiego przestępstwa wypełnia zachowanie Kurdej-Szatan? Przeczytaj ten jej wpis i pokaż mi w którym miejscu popełnione jest jakieś przestępstwo i jeżeli jest, to jakie.

Tip - samo bycie głupim nie wypełnia znamion przestępstwa. I dobrze, bo pół
Ty też jesteś nienawistną osobę w społeczeństwie,


@Celinka95: A czy ja wyzywam całe środowisko od #!$%@?, mordeców itp? Tak nie?

Tip - samo bycie głupim nie wypełnia znamion przestępstwa. I dobrze, bo pół wykopu by siedziało


@Celinka95: No ty udowodniłeś właśnie że jesteś nienawistną osobą, bo robisz dokładnie to samo co ta twoja idolka Kurde Szatan.

W sumie nie dziwie się że jej bronisz.
No ty udowodniłeś właśnie że jesteś nienawistną osobą, bo robisz dokładnie to samo co ta twoja idolka Kurde Szatan


@Piesnakoty: No ale ciągle nie potrafisz mi wskazać, jaki przepis Kodeksu karnego zabrania wyzywanie całego "środowiska" (czy tu bardziej instytucji). Jej wpis nie wypełnia znamion art. 212 k.k.

Kurdej Szatan zachowała się głupio, ale mam ją w dupie. Natomiast wy zamordystyczni pisowcy chcecie, żeby wszystko było regulowane przez prawo karne. Ktoś wyraził