Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski które są w #zwiazek małżeński. Czy jak moja żona mówi że traktuje mnie jak brata a nie jak męża to znaczy że jest źle, bardzo źle czy tragicznie?

Nie ma między nami #seks już od roku bo według mojej żony w ogóle jej nie pociągam. Ale nie ze fizycznie, bo wyglądam bardzo dobrze, ale po prostu ona nie czuje tego czegoś I jest napalona na innych. Często próbuje się przekonać by coś zacząć w łóżku ale później od razu czuje obrzydzenie że jakby z bratem i idzie spać. Ja już przestałem w ogóle inicjować bo ona się wkurza i mówi nie.

Do tego ciągle mówi że chce dzieci bo zegar tyka a ja mówię jej że jako że ona nie uznaje aborcji to ja boję się o niepełnosprawne dziecko.

I do tego zarabia 2x więcej ode mnie i ciągle mi suszy głowę że muszę więcej zarabiać. A ja już osiągnąłem szklany sufit i nie mam szans na awans, może jak się przebranzowie ale to mi zajmie parę lat... Do tego ona spędza czas z ludźmi co są starsi i zarabiają naprawdę niesamowite kwoty.

No i teraz zaczęła mówić o separacji ze dobrze nam to zrobi...

Koniec tego prawda?

A najgorsze jest to że ja nie mam nikogo innego. Jesteśmy na #emigracja od wielu lat, ja zero znajomych, Rodzice martwi, siostra na drugim końcu świata.

Zostanę sam i boję się tego potwornie. Boże ja tego nie przetrwam #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638ebccc5adff1f3a51a454f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: zarabia wiecej, wiec przestales dla niej byc facetem, proste. Jest jedna opcja, ale nie na wszystkie lochy dziala - bierz ja na sile, rznij ja kiedy i jak masz ochote, fizyczna dominacja w ich gadzich mozgach jest rownie mocna co finansowa. Ale do tego musisz miec jaja i rzeczywiscie tego chciec a nie odgrywac jakies smieszne role.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Znane zjawisko o którym pisał Lew-Starowicz. Zajmujesz byt niską pozycję w stadzie (niższe zarobki) i nie dostarczasz emocji. Po dostarczeniu potomka Twoja rola jako człowieka zostanie zakończona, ale będziesz mógł (musiał) dostarczać zasobów.
@AnonimoweMirkoWyznania: Skończcie pisać te bajty #!$%@?. Miej trochę godności i poczucia własnej wartości. Ile wy macie lat? Seks i porządnie jest w #!$%@? ważne, jeśli tego nie ma to żegnasz się ozięble i tyle. Nigdy nie jest za późno by poznać kogoś nowego. Nie #!$%@? się w dziecko bo będziesz już #!$%@? totalnie.