Wpis z mikrobloga

@DOgi: Moja mama tak miała ( ͡° ʖ̯ ͡°) powiedziałem jej, że mi się jakaś koleżanka podoba, to za chwile jej mama wiedziała. Jakieś wstydliwe szczegóły typu że mialem zatrucie i rzygałem, to tez była informacja publiczna i potem szedłem do osiedlowego sklepu, a tam pani do mnie "oo, już zdrowy? mamusia mówiła, ze wymiotowałes" xD Strasznie mnie to wkurzało i wg mnie to pochodzi z
  • Odpowiedz
@DOgi: no #!$%@? literally słyszysz jak wychodzi podlać kwiaty przed domem i głośno pierdoIi o tym przez telefon na ulicy i jeszcze sie potem wypiera i gaslightuje xD
  • Odpowiedz
  • 29
@LajfIsBjutiful dokładnie ten tekst słyszałem od jakieś dalekiej ciotki kiedyś jak ktoś kupił owczarka niemieckiego "bo z dzieckiem to wiadomo, klapsa w dupę, a z takim to niewiadomo co zrobić bo ugryzie"
  • Odpowiedz
no #!$%@? literally słyszysz jak wychodzi podlać kwiaty przed domem i głośno pierdoIi o tym przez telefon na ulicy i jeszcze sie potem wypiera i gaslightuje xD


@Iandschaft: what are you #!$%@? abałt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DOgi: Ogólnie baby w większości mają problemy z zachowaniem dla siebie tajemnicy, którą usłyszały od kogoś- takie brzemię, że musi powiedzieć następnej "tylko nie mów nikomu" i łańcuszek tak się kręci że po 2 dniach już wszyscy wiedzą aż nawet na drugim końcu Polski czy innym kontynencie.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:
Gaslighting – forma psychologicznej manipulacji, w której osoba lub grupa osób umyślnie tworzy w osądzie ofiary wątpliwości wobec własnej pamięci czy percepcji, często wywołując u niej dysonans poznawczy i inne stany, takie jak niskie poczucie własnej wartości ~wiki tak mówi
  • Odpowiedz
@DOgi: Zobaczymy jak sami będziecie mieć dzieci jak je wzorowo wychowacie, że tylko będą dzień dobry mówić sąsiadom i ogólnie wszystko bezproblemowo pójdzie. Większość młodych wykopków ma wrażenie, że będzie miało dzieci jak z jakiejś pocztówki, bo tylko z nimi pogadają, wygłoszą mądrości życiowe i dzieciak będzie bezproblemowy w wychowaniu, a na koniec dostaniecie laurkę wzorowego rodzica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łatwo oceniać własnych starych za
  • Odpowiedz