Wpis z mikrobloga

@thisismaddnes: No nie wiem, myślałam, że jak już decydujesz na dziecko to starasz się uniknąć błędów wychowawczych swoich rodziców, popełniając pewnie i inne błędy, właśnie dlatego że nie ma idealnych dzieci. Ale ja się tam nie znam, bo jestem bezdzietną lambadziarą xdd W tym przypadku to jest po prostu chamskie ze strony rodzica i sam kopie sobie dołki, bo dzieciak po takiej sytuacji ma już zaburzone zaufanie do takiego opiekuna,
  • Odpowiedz
jak nie znacie terminu gaslighting to wy się ośmieszacie, a nie ona xd To jest z filmu z lat 40.


@Zoodiak: xDDDD
Przecież kisnę ze stosowania makaronizmów, z tym "literally" na czele - chyba moje najbardziej znienawidzone słowo ostatnio, bo już każdy je wplata wszędzie, tak jakby "dosłownie" nie istniało.

literally słyszysz

No przecież dramat do kwadratu.
  • Odpowiedz
@xfin: Taki świat, globalizacja zrobiła swoje, więc język zaczyna się przeplatać. O rusycyzmy niby też można się czepiać, ale czy jest sens?
  • Odpowiedz
@Zoodiak: Ale ja to wszystko rozumiem, na co dzień pracuję po angielsku i francusku.

I też powiem w rozmowie po polsku screenshot zamiast zrzut ekranu, background/exp zamiast doświadczenie, e-book zamiast e-ksiażka, a poza tym smartfon, wtf, fuck, ping, review i inne wstawki.

Ale jak widzę "literally" to niestety coś we mnie pęka ¯\_(ツ)_/¯
To słowo po prostu mnie triggeruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dokładnie ten tekst słyszałem od jakieś dalekiej ciotki kiedyś jak ktoś kupił owczarka niemieckiego "bo z dzieckiem to wiadomo, klapsa w dupę, a z takim to niewiadomo co zrobić bo ugryzie"


@Tommy__: A weź że ktoś potrafi powiedzieć, że małe dziecko lepsze, bo nic ci nie odpowie.
  • Odpowiedz
No nie wiem, myślałam, że jak już decydujesz na dziecko to starasz się uniknąć błędów wychowawczych swoich rodziców, popełniając pewnie i inne błędy, właśnie dlatego że nie ma idealnych dzieci. Ale ja się tam nie znam, bo jestem bezdzietną lambadziarą xdd W tym przypadku to jest po prostu chamskie ze strony rodzica i sam kopie sobie dołki, bo dzieciak po takiej sytuacji ma już zaburzone zaufanie do takiego opiekuna, nie po to
  • Odpowiedz
później zdziwko, że dzieciak pytany co u niego słychać, odpowiada tylko "dobrze"


@jutokintumi: tylko zdziwko? jeszcze pretensje, że są ostatnimi na liście osób, którym dzieciak coś mówi, bo może i nic nie pomogą, ale za to wypaplają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz