Wpis z mikrobloga

Wyjazd na #filipiny prawie rok temu to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo życie w #polska dojeżdżało mnie psychicznie. W ciągu roku praktycznie potroiłem swoje zarobki jako programista, poprawiłem swoje zdrowie, wstaję rano z uśmiechem na twarzy. Bardzo pomaga życie w pozytywnym otoczeniu, polecam każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #programista25k #azja #podroze #pracait
  • 24
@maze obecnie okolice Maasin mieszkam.
Cena starlink to tyle samo co w USA tylko przeliczając na PHP (chyba jeszcze nie wysłali.
Niestety niezbyt opłaca mi się to, już wolę pojechać do miasta do hotelu i zapłacić jednorazowo 1-1,5k php za noc, muszę ogarnąć coś otwartego 24h, ale nic takiego nie ma (brak choćbyi 7eleven)
No tutaj Filipińczycy uważają kobiety z Cebu na najpiękniejsze (sam jestem z cebuanka ;) )
@damian91: meh, uwazaja tak, bo sa w miare egzotyczne, no i chyba najbardziej dzikie heh. Nie wiem jakie ceny starlinku w US, ale obczaje, dzieki za przypomnienie. Ja sie wybieram w nastepnym roku tylko jeszcze nie wiem do konca kiedy dokladnie. Na pewno na poczatku Manila.