Wpis z mikrobloga

Spadła dzisiaj na mnie taka refleksja, kiedy siedziałem na kibelku po porannej kawce. Wykopek i p0lka są do siebie bardzo podobni. Można by powiedzieć, że stanowią dwie strony tej samej monety, takie yin i yang #!$%@?. Wymieniam i objaśniam:
- roszczeniowość w stosunku do potencjalnego partnera/partnerki - p0lka wiadomo chce chada, potężny wzrost, potężna praca i zarobki, szczęka do cięcia metalu, własne mieszkanie, duży penis, a wszystkie te wymagania są ukryte mniej lub bardziej pod jakimś romantycznym i wyidealizowanym #!$%@?. Wykopkowi wystarczy za to szara myszka dla anonka, ale wszyscy wiemy, co się pod taką szarą myszką kryje - dupeczką 7/10, demon w łóżku, ale dziewica, powinna podzielać zainteresowania wykopka, czyli grać w komputer, bierna i wierna, tradwife bez dynamicznych cech charakteru, żeby nie urazić niskiego poczucia wartości wykopka i nie narazić go na rywalizację z normikiem czy chadem.
- dyskredytowanie płci przeciwnej, obrażanie wyglądu drugiej osoby - p0lki wiadomo śmieją się ze wzrostu, zakoli, małego penisa i ogólnie szpetnej aparycji. Wykopki jadą babeczki za bycie ulaną świnią, kartoflany ryj, brak dupy i cycków i ogólną urodę. Tak wiem, że na wzrost nie mamy wpływu, a na wagę tak, ale chodzi o sam fakt tak emocjonalnego i systematycznego obrażania płci przeciwnej.
- ogólna hipokryzja - milion postów przeczytałem jak to p0lki boją się o swoją pozycję przez przyjazd do naszego kraju wielu Ukrainek i dobrze im tak, bo #!$%@? to jedyne, co mogą zaoferować, przy jednoczesnym lamencie wykopka o każdego obcokrajowca w naszym kraju. P0lka wyzywa faceta, że ten umawia się z zagraniczną dupeczką, wykopek wyzywa kobietę, że ta umawia się z zagranicznym gachem.
Uważajcie mireczki, bo wasz największy wróg jest waszym lustrzanym odbiciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 26
@Walimbrachol: "obiema ręcoma" się podpisuję.
Czytałem i udzielałem się na tagach, bo fajnie było powymieniać się spostrzeżeniami, napisać, czy zaplusować jakąś obserwację na zasadzie hiperboli, przez co też można było się pośmiać ale od jakiegoś czasu nie da się czytać tych wypocin przegrywów.

Serio, fajnie jest powytykać hipergamię k0biet, uświadomić ludzi, podzielić się fajnymi wnioskami, popisać na ciekawe tematy ale sprowadziło się to obecnie do sączenia jadu - de facto wykopki
@Walimbrachol: ok oski mądrości zostaw dla siebie tak wykopem chce łaske 7/10 chętnie bym się zadowolił tak 3/10 ale wiesz co łaska 2/10 3/10 może mieć gościa 6,7/10 bez problemu a to co napisałeś to taki blueepill
@lexico:

No ja jestem wyjatkiem nad wyjątkami, powinniście się uczyć ode mnie, kopiuj -wklejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wazdusciel:

Chłopie przecież op ma rację xD sam jeszcze to potwierdzasz, wy kwiczycie na złe kobiety w p0lki kwiczą na Chadów ale też normalne kobiety kwiczą na wykopków którzy wrzucają je do jednego worka z patusiarami bo są zbyt tępi by mieć świadomość że nie wszystkie kobiety są
@AlienFromWenus: no nie zgadzam się bo to nieprawda nierozumiesz.tego.co napisałem ja nie jestem oświecony poprostu stwierdzam fakty i widzę jak hipergamiia cały czas rośnie nadmiar chłopów nad babami najgorsze czasy dla chłopów no ale jak to lubi być beciakkiem i przedstawiasz kobiety jako anioły z nieba to spoko xddddddd
jestem gorsza bo nie jestem botem


@AlienFromWenus: jesteś nieudanym botem

Jak botowi się coś zakomunikuje, to bot przyjmie do wiadomości i będzie reakcja.
Ty nawet przekazu nie rozumiesz.
Tym się różnisz od innych różowych. Masz po prostu oprogramowanie w wersji mini.
@DonTommasino: #!$%@?, głos rozsądku wreszcie.
Każdy chce iść do łóżka z atrakcyjnym partnerem, nieważne, czy huop, czy p0lka.
A że to kobieta decyduje, kto będzie ją smyrał penisem po pępku od środka, to już zupełnie inna bajka.
A i babki poniżej 5/10 też mają przesrane, no bo nie powiecie mi, że związalibyście się z taką na dłużej. Pukanko incognito i ucieeeekać, to maks.