Wpis z mikrobloga

Spadła dzisiaj na mnie taka refleksja, kiedy siedziałem na kibelku po porannej kawce. Wykopek i p0lka są do siebie bardzo podobni. Można by powiedzieć, że stanowią dwie strony tej samej monety, takie yin i yang #!$%@?. Wymieniam i objaśniam:
- roszczeniowość w stosunku do potencjalnego partnera/partnerki - p0lka wiadomo chce chada, potężny wzrost, potężna praca i zarobki, szczęka do cięcia metalu, własne mieszkanie, duży penis, a wszystkie te wymagania są ukryte mniej lub bardziej pod jakimś romantycznym i wyidealizowanym #!$%@?. Wykopkowi wystarczy za to szara myszka dla anonka, ale wszyscy wiemy, co się pod taką szarą myszką kryje - dupeczką 7/10, demon w łóżku, ale dziewica, powinna podzielać zainteresowania wykopka, czyli grać w komputer, bierna i wierna, tradwife bez dynamicznych cech charakteru, żeby nie urazić niskiego poczucia wartości wykopka i nie narazić go na rywalizację z normikiem czy chadem.
- dyskredytowanie płci przeciwnej, obrażanie wyglądu drugiej osoby - p0lki wiadomo śmieją się ze wzrostu, zakoli, małego penisa i ogólnie szpetnej aparycji. Wykopki jadą babeczki za bycie ulaną świnią, kartoflany ryj, brak dupy i cycków i ogólną urodę. Tak wiem, że na wzrost nie mamy wpływu, a na wagę tak, ale chodzi o sam fakt tak emocjonalnego i systematycznego obrażania płci przeciwnej.
- ogólna hipokryzja - milion postów przeczytałem jak to p0lki boją się o swoją pozycję przez przyjazd do naszego kraju wielu Ukrainek i dobrze im tak, bo #!$%@? to jedyne, co mogą zaoferować, przy jednoczesnym lamencie wykopka o każdego obcokrajowca w naszym kraju. P0lka wyzywa faceta, że ten umawia się z zagraniczną dupeczką, wykopek wyzywa kobietę, że ta umawia się z zagranicznym gachem.
Uważajcie mireczki, bo wasz największy wróg jest waszym lustrzanym odbiciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 26
  • Odpowiedz