Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniżej jest obraz wszystkich popierających ten ukryty pobór - trepy, nieudacznicy życiowi i przegrywy, którym sierżancina po zawodówie musi mówić kiedy mogą srać i w którą stronę biegać.
Dwie sznurówki symbolizują dwa neurony w zakutym łbie- aby nie pił wody z wiadra i wiedział kto jest wyższy stopniem.
Pobierz tellet - #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniże...
źródło: comment_1670212783ut7jNmKB3nQ4N7yhr1QLRo.jpg
  • 81
Przecież Ty nie walczysz o rząd, tylko o siebie i kraj, rodzinę.


Tak ale zrozum, że my już nie żyjemy w czasach wojen napoleońskich czy 1 wojny światowej. Teraz tak jak mówi wyzłośliwiający się @Lolman na polu walki rządzi informacja, pieniądz i nowoczesne technologie. Rekrut niewykwalifikowany to jest mięso armatnie, zawsze potrzebny był i zapewne nadal w jakimś zakresie niestety będzie.

Umowa społeczna w państwie cywilizowanym polega na tym, że każdy człowiek
@suqmadiq2ama: Ale co Ty mnie tutaj przypinasz, chyba Ci się pomyliło przecież ja nie bronie przymusowych wcieleń a wręcz przeciwnie xd

Wiadomo, że są ofiary po każdej ze stron ale która strona wygrywa Twoim zdaniem? Ta co wciela "mięso" na siłę, czy ta co ma technologię żeby to "mięso" orać?
To juz wot jest lepszy bo większość zarabia na swoje szkolenie w podatkach bo większość pracuje na etacie.


@Simfecstio: o, brawo coś zaczynasz łapać. Ciekawe dlaczego większość pracuje na etacie? Czyżby przedsiębiorcy mieli #!$%@? na obronę ojczyzny? Nie, po prostu oni co do zasady muszą #!$%@?ć (dobrze że państwo polskie co chwila nie dojeżdża ich zmianami prawa i masa z tej pracy idzie żeby pan urzędnik się nie #!$%@?ł, a polska
@andrej2: Nie no, w gospodarce większość pracuje na etacie. Przedsiebiorcy to jakies 5% WOTu. Co nie zmienia faktu, że WOT dla osob na samozatrudnieniu mało się opłaca. Brak urlopu itd. Na etacie masz czas na różne rzeczy :)
@Simfecstio: pobór jest konieczny bo tak zdecydowali posłowie, czy dlatego, że się chcesz mścić, że my dziady mieliśmy a młodzi się wykręcajoooo reeee?
Niechby wojewoda zdecydował by ruchać ci matkę, pewnie na wyprzudki mu łóżko pościelesz.
@Dolanthesniffer ale ja nie miałem poboru. Wyprzudki xd śmieszne słowo. Jesteś z Podlasia? Pobór jest konieczny bo wbrew temu co się mówi ilość ma znaczenie. Jakby dać 300k zawodowych vs parę milionów rezerwistów. Wynik jest jasny. Rakiet jest mało. Samolotów też. Łatwo zniszczyć. Piechota szczególnie teraz jest trzonem armi. Byle trep jest w stanie rozwalić samolot czy czołg.
@Simfecstio: byle trep jest w stanie rozwalić 20 rekrutów w wozie albo 10 rakietą albo 5 dronem. Wojny wygrywa się technologią, a ludzi musisz mieć min tyle by mieć na zmiany + za rannych i zabitych i do ogarniania logistyki. Te 100k wystarczy aż nadto. Jak nie wierzysz, to jest kraj, którego władzajest przekonana, że liczebnością się wygrywa. nazywa się rosja xD
Jakby wybuchła realna wojna (ale z poważnych państwem, a
@tellet: Sam na siebie lubię mówić per 'trep', bo 10 rok mi zaraz leci w MONie, a tych półgłówków, co chcą powrotu Z-tki, to nie wiem jak inaczej nazywać niż DEBILE xD
@tellet No a jaki jest potencjał mobilizacyjny Ukrainy? W sumie nie mogę znaleźć. Obecnie ma jakieś 700k żołnierzy. A przecież jeszcze mają spore rezerwy. Więc milion polska dałaby rade ogarnąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goothic: ale to co to za trep z Ciebie xD
Jak poszedłeś na zawodowego to szacun i to właśnie na takich jak Ty powinno się wydawać kasę i REKLAMOWAĆ taki ZAWÓD jak żołnierz.

A nie kurna wyciągać ludzi z życia na miesiąc, żeby im kazać #!$%@?ć jakiś szajz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Simfecstio: chu do du by dała radę.
Ty się faktycznie do tej siczy albo janczarów nadajesz- tępe 700k gówno wartych mięsaków do zarżnięcia.
Widać doskonale jak kacapy mobilizują tych debili i mam nadzieję, że u nas by podobnie wybuchały WKU, jakby zasrało się im w to bawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: z jakim sprzętem xD
Przecież oni byli tak zawodowi że myśleli że jadą na ćwiczenia.
Nasz kartonland równie dobrze może zrobić to samo i wysłać takich "hehe tylko ćwiczenia na 33 dni" w #!$%@? na Ukrainę.
No i skoro już te 300k nie dało rady, to na pewno 700k mobiloków coś zdziała xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: ukraina te 700 to sobie uzbierała w czasie.
W lutym tylu nie mieli.
Teraz ten pobór to robią kacapy, bo im się od lata zawodowi skończyli a teraz ukry rozpieprzają im takich poborowych debili w trymiga.