Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniżej jest obraz wszystkich popierających ten ukryty pobór - trepy, nieudacznicy życiowi i przegrywy, którym sierżancina po zawodówie musi mówić kiedy mogą srać i w którą stronę biegać.
Dwie sznurówki symbolizują dwa neurony w zakutym łbie- aby nie pił wody z wiadra i wiedział kto jest wyższy stopniem.
Pobierz tellet - #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniże...
źródło: comment_1670212783ut7jNmKB3nQ4N7yhr1QLRo.jpg
  • 81
@Dietetyq No tak. Później wprowadza nabór w Niemczech I ucieczka będzie do Francji itd itd. Mało kto będzie uciekał bo się boi iść na szkolenie xd przed wojną można uciec Ale przed szkoleniem? To bardziej przed podatkiem cukrowym i inflacja
@Simfecstio: tak bardziej przed wojną oczywiście, ale też przed próbami WYMUSZANIA pewnych zachowań - przecież jeśli by takie "zaproszenia" poszły masowo np. po programistach #programista15k to arrivederci roma, dla tych osób nie jest to duży problem zmienić lokalizację a gwarantuję że jeśli ktoś z nich nie jest w tym wot to sam z siebie nie pali się żeby tracić 30 dni na coś co każde pan państwo (zwłaszcza że połowa branży
@Simfecstio: jaki procent ludzi młodych - 2% społeczeństwa? Jak duży procent jest tam osób mających przydatne zawody, realne biznesy, wyższe wykształcenie inne niż wyższa szkoła gotowania na gazie?

Ja rozumiem że niektórych to pasjonuje i to jest ok ale nie czarujmy się - wiele osób idzie tą ścieżką, z braku alternatyw.

Podkreślam jeszcze raz - to nic złego, jeśli chcesz to idź w to a nawet państwo powinno zachęcać przez ulgi
@Dietetyq wojna zainteresuje się każdym. Nie musi pytać o zgodę. Wojnę wygrywa pobór. Nie oszukujmy się;) No i faktycznie. Ludzie by emigrowali z rodzinami bo boją się szkolenia dwutygodniowego. Weź się puknij xd myślę że nawet żony by ich wyśmiały. Chociaż jestem za tym żeby one też szły
@Simfecstio: Wojnę wygrywa pobór? :D dobra idź #!$%@?ć ze szczoteczką kible czyścić i tyle.
Każdy nieudacznik który nic nie osiągnął szedł do WOTu - dlatego tak dużo tam ludzi z wyższym, bo to zwyczajnie nieudacznicy co myśleli że zrobienie wyższego coś im da - zmarnowali 5 lat, a dalej są nieudacznikami - sam znam takie osoby i pewnie każdy z nas zna - nie udało się im, to idzie do WOTu
@Loloman No tak. Zapytaj się każdego żołnierza zawodowego kto na prawdę wygrywa wojnę. Nikt szczoteczka nie czysci kibli. Czyli twierdzisz że lepiej w ogóle nie mieć armi j lepiej dać się zaanektowac komuś bo ci co chcą i tak uciekną. Ja mam spory majątek. Trochę szkoda byłoby mi zostawić coś na co ty nigdy w życiu nie zapracujesz;) a wot to nieudacznicy? To śmieszne bo wot to nie zamiennik pracy tylko dodatek.
@Simfecstio: To walcz za majątek :D Ja mam go w dupie - moim majątkiem jest rodzina i moja wiedza, za granicą sobie poradzę bardzo łatwo i szybko odzyskam wszystko i czasem sam się dziwię że po tym co PiS wyprawia jeszcze jestem w tym kraju.
Jak ja jestem nieudacznikiem, to chyba coś z tym światem nie tak jest skoro nadal taka bieda i wszystko bo powinniśmy już dawno wkroczyćw erę super
@Loloman to w sumie śmieszne. W wojsku jest zupełnie inaczej niż myślisz. Szacunek i poszanowanie innego. Ba dużo lepiej niż w szkole. Nikt na nikogo się nie drze. Raczej takie "braterstwo" czy może kumpelstwo po prostu. A sprzątanie ogranicza się do zamiatania korytarzy xd ale widać panikę u ciebie wyjścia poza strefę komfortu. Dlatego w panice obrażasz ludzi. Jak przestraszony pies który gryzie właściciela. Takie bardzo gówniarskie i niedojrzałe zachowanie. Niemniej staram
@Loloman: po tym jak piszesz wnioskuje ze niedlugo powinienes skonczyc szkole. zajmij sie nauką a nie piszesz losowe #!$%@?. No i ja napisalem co sie dzieje realnie, lepiej sluchac wysrywów wykopka xd w ogole nie masz pojecia jak wojsko działa, myslisz ze tam sa tylko rozkazy, tam praktycznie nie ma rozkazów. Nikt nikomu nic nie każe, to wyglada jak szkolenie w komercyjnym programie szkoleniowym. Pobór jest trzonem armi, zawodowi w praktyce