Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniżej jest obraz wszystkich popierających ten ukryty pobór - trepy, nieudacznicy życiowi i przegrywy, którym sierżancina po zawodówie musi mówić kiedy mogą srać i w którą stronę biegać.
Dwie sznurówki symbolizują dwa neurony w zakutym łbie- aby nie pił wody z wiadra i wiedział kto jest wyższy stopniem.
Pobierz tellet - #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniże...
źródło: comment_1670212783ut7jNmKB3nQ4N7yhr1QLRo.jpg
  • 81
@Cierniostwor No tak. Ludzie boją się wyjść że swojego bezpiecznego #!$%@?. Wyjść poza strefę komfortu rozumiem to ale taka jest prawda że cały świat działał na obowiązkowej służbie wojskowej. W Niemczech i Francji też są głosy że obowiązkowy pobór ma wrócić. O ile już nie wrócił. A my graniczymy z Rosją i Białorusią którym może odwalić. Na Ukrainie wojna więc ryzyko wojny jest dużo większe niż było;) (w mojej ocenie nie będzie
żeś prosty robol


@tellet: Prosty prawnik z pewnego urzędu centralnego, któremu i pół roku nei byłoby straszne, bo na moje miejsce jest 0 kandydatów przydatnych dla urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Simfecstio: to sobie możesz iść biegać kółka i srać po lesie na ile tylko chcesz, jeśli twoje dotychczasowe, obecne życie jest tak żałosne, że pragniesz z niego wyskoczyć na ponad miesiąc, nawet mimo tego, że "alternatywa" to jakieś głupoty.
A o straszeniu ruskimi, to sobie możesz mówić na ukrainie, tam gdzie reszta SBU siedzi i nagabuje nowych frajerów do odwalenia.

Idź sobie z kolegami spać na te prycze, ale od ludzi,
@tellet szykuj się. Niestety zetną ci kitkę i skrócą włosy, żebyś nie roznosił jakiś pcheł, bo myć przy takich mrozach się codziennie nie będziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Simfecstio:

W Niemczech i Francji też są głosy że obowiązkowy pobór ma wrócić.


Zauważ, że w z tego co wiem w żadnym zachodnim kraju w którym obowiązkowa służba została zniesiona w ostatnich czasach przywrócona nie została - o tym wspominał kilka razy Bartosiak, że masowe powołanie w kraju zachodnim to jedna wielka niewiadoma, bo nikt tego nie robił.

Moim zdaniem, jeśli państwa będą to chciały robić siłowo jak w Rosji a