Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w wieku 16lat spoglądałem sobie przez okno jak strzelają fajerwerki w sylwestra i zobaczyłem jak pod garażem jakiś oskarek całował się z juleczką i dociskał ją do bramy tego garażu, wtedy zrozumiałem że czegoś mi w życiu brakuje i że jestem #!$%@?, od tamtego dnia minęło prawie 10lat a #!$%@? trwa dalej. Jako dziecko uwielbiałem święta i sylwestra ale teraz nienawidze takich dni bo czuje się jak wybrakowane gówno, siedze w pokoju 4m na 2m i trace najlepsze lata bo nie umiem gadać z ludźmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
Zartrom - Pamiętam jak w wieku 16lat spoglądałem sobie przez okno jak strzelają fajer...

źródło: comment_1670203963ahiHOHTEdueqiUusUkmWI1.jpg

Pobierz
  • 46
@matigala: Biorę już 1,5miesiąca Asentra 100mg i niewiele się zmieniło póki co, miałem chwile gdzie myślałem, że rzeczywiście pomaga ale chyba akurat miałem jakieś lepsze dni
@Zartrom: #!$%@? to do śmieci i załatw receptę na duloksetyne, potrzeba 3 miesięcy na pełne działanie. Musisz wyjść do ludzi. Idź do pracy bo zakładam że piwniczysz 24/7 może być jakaś fabryka albo #!$%@? byle żebyś miał kontakt z ludźmi inaczej nic z tego nie bedzie
Patrzyłeś na tindera? W sumie z portali to fejsbuk mocno socjalizuje ludzi, jak jesteś na zapisany w jakiś grupkach typu 'filmawka' 'muzykawka' albo organizujemy się i wychodźmy gdzieś, ludzie się zgadują na kluby, na łyżwy, do kina w ramach swojej społeczności wtedy łatwiej jest nawiązać ten kontakt; są też stricte dedykowane np depresja grupa wsparcia