Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w wieku 16lat spoglądałem sobie przez okno jak strzelają fajerwerki w sylwestra i zobaczyłem jak pod garażem jakiś oskarek całował się z juleczką i dociskał ją do bramy tego garażu, wtedy zrozumiałem że czegoś mi w życiu brakuje i że jestem #!$%@?, od tamtego dnia minęło prawie 10lat a #!$%@? trwa dalej. Jako dziecko uwielbiałem święta i sylwestra ale teraz nienawidze takich dni bo czuje się jak wybrakowane gówno, siedze w pokoju 4m na 2m i trace najlepsze lata bo nie umiem gadać z ludźmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1670203963ahiHOHTEdueqiUusUkmWI1.jpg
  • 46
@eloszka911: No nie wiem, ja tam znam wiele osób które na codzień instagramy i królowie życia, a gdy poznasz ich problemy i prawdziwe emocje, wychodzą wraki człowieka. Trzeba czasem mniej patrzyć na innych i zająć się sobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloszka911: Zgadza się. Myślę, że najlepiej jest się zająć sobą i nie koncentrować zbytnio na porównywaniu się do innych.

Ja jak chciałem mieć dziewczynę to nie miałem a jak się zająłem sobą i nie myślałem o tym aby szukać dziewczyny to znalazłem, bo w czasie lockdownu skorzystałem z aplikacji randkowej Bumble, którą zainstalowałem z ciekawości, nie miałem parcia na znalezienie dziewczyny.
Wiadomo, że nie każdemu by to wyszło.

Warto najpierw skorzystać