Wpis z mikrobloga

Jeden wykopek dostał wezwanie na szkolenie i cała reszta obsrała zbroje. To pokazuje ile są warte te wasze wpisy "my już ubrani" "art.5" xD
Gówno możecie. Według doktryny Nato kraje bałtyckie to strefa zgniotu do linii wisły i do tego miejsca dojdzie rusek zanim będzie jakakolwiek odpowiedź ze strony Nato.

Wy śmieszne internetowe ludziki myślicie, że was wojna nie będzie dotyczyła bo się z niej wypiszecie xD Żałośne środowisko na głupiej stronie z obrazkami która dla żarcia i dostępu do patostremów sprzedałoby własne matki.

Heheh francuzi, sześć biegów wstecznych i jeden do przodu, biała flaga co nie? Wy obsraliście się a nie dostaliście nawet wezwania na szkolenie.

Jestem wykopkiem, płacę 1000zł podatków wieć uważam że należy mi się najlepsza na świecie armia i najlepsza ochrona zdrowia. Typowy wykopek zachowuje się jak typowy Janusz Prezes. Przykry widok.

Nie chcesz ginąć w rowie to zginiesz we własnym domu, ogrodzie, albo obozie przesiedleńczym, a przy odrobinie szczęścia rakietą która trafi w twój dom albo samochód w drodze do pracy.

Machanie szabelką w internecie spoko, ale coś więcej to już sraka.

I te posty o szwajcarii jeszcze przed wojną, że tam każdy ma broń, że są punkty oporóu, bunkry, stanowiska dowodzenia, że ludzie przechodzą szkolenia i wow ale super, ekstra, też tak chcemy xD

Okaże się, że ta śmieszna Bundeswehra, po prostu zrobi przymusowe szkolenia i stworzy w krótszym czasie armię liczniejszą i lepiej wyposażoną niż polska, rozwinie wojsko zawodowe i za 5 lat będzie TOP jak japonia z dużą 400tys armią poborowych a wtedy wykopki napiszą: "Patrzcie, no u nich się da a u nas nie, wina rządzących, że nie potrafią"

Co za żałosny widok.

#wojsko #wojna #armia #rosja #pobor
  • 14
I te posty o szwajcarii jeszcze przed wojną, że tam każdy ma broń, że są punkty oporóu, bunkry, stanowiska dowodzenia, że ludzie przechodzą szkolenia i wow ale super, ekstra, też tak chcemy xD


@gracilis: To mnie własnie dizwi gdzie jest to silne dawniej lobby z wykopu płaczace o zezwolenia na posiadanie broni, ''bo jesteśmy rozbrojeni i jak ktoś nas napadnie to sie nie obronimy''. Wychodzi na to, że te giwery to
@gracilis: Nawet się zgodzę tylko ze - zarabiam koło 30k na rękę na b2b. Rekompensaty dostanę przy obecnych warunkach max 16k. Będzie boleć w #!$%@?? Będzie. Ale gorsze jest to że w kontraktach mam też kary umowne co do których nikt nie weźmie odpowiedzialności i klasycznie po polsku „będę musiał sobie radzić”. Zastępstwo? Tylko ze jestem na jednoosobowej działalności. Ubezpieczenie tego nie obejmie a „siła wyższa” tez niekoniecznie (No i może
@apoo: No właśnie. Ktoś zarabia dużo. Wziął kredyt na chatę. A bo mnie stać. A tu nagle powołanie na 3 miesiące i na 3 miesiące rat NIE MA KASY... i co dalej? Zabrać dzieciom? Wykorzystać umiejętność posługiwania się bronią po szkoleniu i napadać na warzywniaki? Sprzedać nerkę/nerki? Marowiecki da?
@gracilis: Czy jeżeli na jakimś placu w Warszawie wygłaszają przemówienie jakieś szury, to potem rozliczasz wszystkich przechodzących w ostatnich 9 miesiącach z rzeczy mówionych przez nich? Więcej tych nielogicznych wysrywów napiszcie, jeszcze trochę musicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)