Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek ja Ci powiem, że gapienie się nie wystarcza bardzo często bo faceci mają kilkadziesiąt prób podchodzenia do kobiet co do których wydawało się, że chyba jej się podobasz bo się lampi i może to są te słynne ,,znaki". A to potem się kończyło tak, że za każdym razem Cię spławiały i zaczynadz wtedy wątpić w swoje zdolności odczytywania mowy ciała kobiet. Dlatego istnieje duża szansa na to, że on je
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: No ja akurat jestem średniej urody i trochę #!$%@?, więc częściej dostawałam kosza, niż wychodziło z tego coś dobrego xD Raz mi wyszło na portalu randkowym i raz na żywo (choć w tym drugim przypadku się to nie rozwinęło, ale się pospotykaliśmy trochę). Czasem facet jest nieśmiały albo sam ma rozkminy, czy podoba się dziewczynie, a jak nie będzie chciał się spotkać, to jak jest normalny, to Cię nie
  • Odpowiedz
ok, to podjęłam decyzję, że spróbuję


@TantnisKrzyzowiaczek: Daj potem znać, powodzenia () Jak to mówią - lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

#!$%@?? Problemy psychiczne?


@TantnisKrzyzowiaczek: Jestem kiepska w poznawaniu nowych ludzi i rozwijaniu znajomości, na ogół ciężko mi się rozmawia z kimś, kogo nie znam, słyszałam nie raz, że jestem dziwna, no taka trochę autystyczna jestem
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker ja zgadzam się z choochoomotherfucker w tej kwestii. Mimo wszystko, mimo tych wszystkich zlewek, które jednak dobijały, kiniec końców czuje się ulgę i jest się z siebie zadowolonym, że zrobiłeś to co do Ciebie należało, że nie zmarnowałeś szansy, ponieważ jej nie dostałeś (a w przeciwnym wypadku zawsze będzie męczyć ,,a co gdyby jednak").
  • Odpowiedz
kilkadziesiąt komentarzy rozkmin o banalnej sprawie, w tym samym czasie można zrobić ruch już i mieć odpowiedź czy coś będzie czy nie


@zdrajczyciel: spotkamy się w tym tygodniu, bo zawodowo tak nam się układają grafiki, więc wtedy podziałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem kiepska w poznawaniu
  • Odpowiedz