Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: powiem ci ze swojej perspektywy, że nie wyobrażam sobie żadnego "zdobywania" obojętnej kobiety i "starania się" o względy jakiejś panny

Dla mnie to dziewczyna powinna dawać sygnały i demonstrować swoją sympatie.

A desperacja to jest wtedy jak dziewczyna podbija do różnych kandydatów i widać, że nie chodzi jej konkretnie o mnie tylko ma otwarty przetarg na bolca, a ja jestem dla niej "dobrą opcją"
Dlatego też mam slutshamingowe podejście i dyskwalifikuje dziewczyny za przebieg, bo mechanizm tutaj
  • Odpowiedz
  • 0
jak faceci postrzegają zrobienie pierwszego kroku przez dziewczynę?


@TantnisKrzyzowiaczek jest to super, o ile nie bawisz się w żadne gierki, znaki i inne migi, bo to jest najgorsze. Ja przez takie zabawy wielokrotnie nie wiedziałem na czym stoję i często traciłem.
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: Jak jest gruba i brzydka to jest postrzegana jako desperatka.
Zresztą zależy wszystko od obiektywnej oceny w skali atrakcyjności- wygląd plus zasoby.
Jeżeli jakaś średnia dziewczyna (bo one mają często zbyt duże mniemanie o sobie) będzie podbijać do jakiegoś męskiego ciacha 8/10 to tylko xD.
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: U mnie to właściwie moja narzeczona mnie wyrwała a nie ja ją. Próbowała się obok mnie kręcić, zagadywać a kiedy byliśmy razem na wyjeździe studenckim to wykorzystała, że jestem #!$%@? i uderzyła bezpośrednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sobie tak też patrzę w przeszłość to gruba większość dziewczyn z jakimi się spotykałem w moim życiu do mnie podbijała a nie ja do nich (do tej
  • Odpowiedz