Wpis z mikrobloga

Mam nie najgorszy tv Sony KDL50W805C i się zastanawiam nad ps5. Tv nie ma HDR ani 4K. Ma ktoś podpietą plejke pod podobny telewizor i może powiedzieć jak wrażenia? Obecnie ciupie na PS4 #ps5
  • 14
@hebul-pebul nie mam porównania bo dopiero planuje kupić tv 4k po nowym roku, ale ogralem tak sporo gier i nie żałuję że kupiłem ps5 do tego telewizora. Pewnie wszyscy będę Ci tutaj odradzać zakup bo przecież jak tv ma laga 000000,1 to już nieda się grać ;)
@hebul-pebul: Nie bardzo rozumiem pytania czy będzie działac? No będzie. Jak nie masz wysokiego input lag to normalnie grasz. Natomiast 4k HDR to już ma każdy telewizor w Auchan więc jeśli pytasz czy będzie znacząca różnica w obrazie to będzie ogromna.
Nie ma co tez płakać ja sam gram na monitorze full hd i życie płynie. Najważniejsze żeby nie było opóźnień a obraz to rzecz wizualna.
@PancakeV: Pytanie było czy jest duża różnica z HDR a bez. Podejrzewam że mój tv ma lepszy obraz niż połowa tv z auchan gdzie HDR jest na 300 nitów i swieci jak żarówka z placu. Fajny tv to minimum 5-6k plejka następne 3 i się po prostu zastanawiam czy wydawać prawie 10k jak i tak gram 2h tygodniowo.
@hebul-pebul: Poprostu ludzie co maja te telewizory do ps5 to je kupili za 3k a nie za 5 jak teraz kosztują. Tu jest cały problem. Dlatego ja szukam monitora bo telewizor jakiś mam a kupić kolejny teraz za takie ceny to sory.
@hebul-pebul: ja zmieniałem TV (FHD) przed premierą nowych konsol i odczułem różnicę na głupiej ps4 pro. Dużo gier dostało wówczas kopa do przodu na oledzie. Na pewno wiele stracisz bez zmiany TV.