Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska: acha widać, po wpisie, że nawet jak mem to taki 0/10 bo nijak się ma do rzeczywistości tylko powielasz szkodliwe mity.

Psycholog nie wypisuje żadnych recept.
Jest wielu psychologów na NFZ, którzy bywają lepsi niż prywatni.
Żaden psycholog nie pomoże jeśli idziesz z podejściem "to nie działa, nic się nie zmieni, ja nic nie zmienię, zmienić ma się świat wokół mnie"

Pozdrawiam maruderze ale nie rób krzywdy innym jak
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska Psychiatra teraz powyżej 200 zł za wizytę raz na 2-3 miesiące. Leki już różnie, ale niech będzie, że 100 zł na okres między wizytami. Psychoterapeuta (jeśli potrzebny) kolejne 150-200 zł na tydzień. Tak, wiem, czepiam się wpisu na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
Jezu psychologa ludzie stawiają obok lekarza

Żeby być psychologiem to wystarczy skończyć byle przyzakładówkę, te kierunki są na wszystkich słabych uczelniach, rzuć kamieniem a trafisz w Julkę po psychologii która zdała matury na 40% i w sumie nie wiedziała co chcę robić więc poszła na psychologię

A żeby być psychiatrą to trzeba najpierw dostać się na medycynę gdzie pcha się 25 osób na miejsce, potem przez kilkanaście lat się uczyć i zdobywać
  • Odpowiedz
tyle sie za dzieciaka opilem tej zubrowki, ze nie moge na nia patrzec do dzis dzien xD


@curiousboi: podobnie mam, chociaż ja się jej opiłem gdy wpadłem w alkoholizm w 2010-2012.Żubrówka biała i krupnik bleee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz