Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shinyz0: @Boa_Wielbiciel: @lennyface: bo ta instrukcja jest zła. Pokazane, żeby kręcić w jedną stronę, a to trzeba w drugą.

No i jak ktoś próbuje zgodnie z instrukcją, to mu się nie uda.

A jak szarpie we wszystkie strony i spróbuje w drugą to mu się uda.
@Shinyz0 Ponad połowa problemów przy otwieraniu tych drzwi to stanie na klapie lub położenie tam bagażu ¯_(ツ)_/¯ a klapa jest spięta ze skrzydłem i podnosi się podczas otwierania. Widziałem też geniuszy którzy klamkę zamiast w prawo (jak dla tych drzwi na zdjęciu) próbowali ją w lewo naciskać. Zdarzało się że, jak ktoś przy zamykaniu naprawdę mocno nimi #!$%@?ą, to uszczelka z drzwi wpadała za uszczelkę na ościeżnicy i wtedy nawet z buta
@Shinyz0: przerażają cię drzwi? Pozwól, że odblokuję kolejne poziomy lęku: byłam świadkiem jak babka wchodząca do takiego wagonu, potknęła się i zsunęła się ze schodków i wpadła w szparę między wagonem a peronem o.O na szczęście niczego nie złamała, ale kilku chłopa musiało ją wyciągać, i byla w takim szoku, że nie była w stanie ustać na nogach, więc od tamtej pory zawsze wchodzę do wagonów, przy których jest więcej ludzi,
@Shinyz0: @Andczej: +1, jak jeszcze jeździłam na wioskę, to zawsze je sobie sama otwierałam, a czasem przechodziłam przez ludzi żeby im otworzyć, bo nie umieli. Więc jak ja dawałam radę, to i chłop da ( ͡° ͜ʖ ͡°)