Wpis z mikrobloga

pamiętam jak w wieku 17 lat matka potrafiła wparować do mojego pokoju o 1 w nocy, wydrzeć mordę tak, że są siedzi nawet słyszeli , podejść do mnie zasunąć luja z liścia zabrać książkę rzucić ją w drugi kąt pokoju i tak przez następne pół godziny, przypominam środek nocy, drzeć mordę dalej gdzie mówi jakim jestem nieudacznikiem i śmieciem
A wiecie skąd takie awantury ?
bo czytałem sobie książkę, i jej się nie podobało, że czytam do późna mam zgasić światło i nawet jak nie mogę zasnąć to mam leżeć XD
I to nie był jeden czy trzy takie przypadki
skoro tak robiła z prawie dorosłym chłopem to pomyślcie co wyprawiała z gówniakiem 4 -5 lat

Ale jak już wiemy dzięki normictwu, takie coś nie ma absolutnie wpływu na człowieka bo charakter jest przyrodzony i taki normik jest zajebisty od urodzenia ale jednocześnie dzięki ciężkiej pracy XD

#blackpill #redpill #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rodzina
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: ja dzisiaj zacząłem rozkminiac czy zamiast depresji i nerwicy lekowej po prostu nie choruje na schizofrenie paranoidalna xd wtedy wszystko by się wyjaśniło. Chyba będę musiał to skonsultować z lekarzem. #!$%@? świat to dżungla która krzywdzi i nie ponosi za to żadnych konsekwencji. Niby nie można winić rodziców za to ze byli są głupi albo ze cie zostawili z drugiej strony kogo winić? Mamy tutaj zbrodnie na dziecku z
  • Odpowiedz
@harold97: O kurczę a ja myślałem, że ja przegrałem przez konserwatywne zakazy pójścia do klubu kontrola bym nie miał pierwszego seksu w wieku 16 lat ect. Nie no akurat sobie nocą czytać to mogłem. Ale fakt, charakter jest ważne i przyznam się, że geny niekoniecznie go determinują tylko środowisko, wychowanie. Bo mam 28 lvl i poza divami z moim 182 cm i braku norwooda laski nie miałem.
  • Odpowiedz