Wpis z mikrobloga

a my byśmy byli również zagrożeni inwazją, bo wsparcie NATO by nie działało


@ranking: Dlaczego miałoby nie działać i dlaczego mielibyśmy być zagrożeni inwazją? Okupacja Ukrainy w ramach udanego przejęcia kraju przez putlera to byłby i tak projekt nie do utrzymania, a przynajmniej coś ekstremalnie uciążliwego dla kacapów.

A co dopiero jakaś inwazja z #!$%@? na polskę. Po co? Ukraina to była zsrr, więc mniej więcej jest wytłumaczenie i przy okazji
@ranking: USA nie jest chyba krajem z dykty, by w przypadku zmiany prezydenta co 4, 8 lat radykalnie zmieniała kurs w swojej polityce zagranicznej. Trump by pewnie w przybliżeniu robił to samo co Biden, tym bardziej, że zaangażowanie USA na terenach Ukrainy odbywa się od wielu lat i raczej nie odpuściliby wspierania Ukraińców poprzez dostarczanie im broni i szkolenia żołnierzy gdyby rządził republikański prezydent.
@matiimakaka: Nie. Nie Trump. Republikanie tak. MAGA Republikanie nie. Czas najwyższy żebyście zrozumieli, że skrajna prawica się odkleiła i to do takiego stopnia, że już nie ma już czegoś takiego jak ciągłość w polityce zagranicznej.
Nie wiem jeszcze jak to jaśniej wyjaśnić żeby dotarło więc może wkleję ostatni post tego odklejenca.
Traktuj go jako chorego psychicznie to może będzie łatwiej zrozumieć.
Sin- - @matiimakaka: Nie. Nie Trump. Republikanie tak. MAGA Republikanie nie. Czas na...

źródło: comment_1670103373lWFIc212Twlu3S6JbMIQ1A.jpg

Pobierz
USA nie jest chyba krajem z dykty, by w przypadku zmiany prezydenta co 4, 8 lat radykalnie zmieniała kurs w swojej polityce zagranicznej. Trump by


@matiimakaka: Trump by... przecież nie zerwał dealu z Iranem, który został podpisany przez Obamę na przykład? To się pewnie nie zdarzyło, jakiś fejknius, Stany przecież nie są krajem z dykty a Trump wcale nie jest #!$%@?ęty.
@ranking powiem ci coś jeszcze. Moja żona to Ukrainka. Mieszkamy daleko od Polski więc się rytm co tam się dzieje dużo nie przejmujemy. Żona twierdzi że gdyby nie PiS i Kaczyński to ta wojna także inaczej by wyglądała i totalnie się z nią zgadzam choć całe życie było pro tuskowy i anty prawica. Co jak co ale to się karakanowi udało, i w sumie dobrze że się udało .
@ranking Szanuje USA za walkę z kacapami, ale myślę, że z Trumpem wyglądałoby to podobnie. USA po prostu ma jechanie z kacapami w DNA