Wpis z mikrobloga

Ręce opadają jak człowiek chce kupić cokolwiek lepszego co nie jest chińskim śmieciem. Ze spodniami mam na przemian dwa okresy w życiu gdzie kupuję markowe ciuchy, potem stwierdzam, że wytrzymują tyle samo co tani szajs, więc zaczynam kupować tani szajs a potem nagle mam kaprys, żeby znowu kupić coś dobrego.

Teraz jest podobnie, wydałem więcej hajsu na coś lepszego, w tym przypadku Wrangler, i po włożeniu spodni do pralki te zwyczajnie się rozpadły w kroku xD Ten szajs mam maksymalnie dwa lata i codziennie w nich nie chodziłem, raczej traktowałem je jako te lepsze spodnie do wyjścia ze znajomymi czy do rodziny.

Specjalnie nie prałem ich zbyt często, dopóki serio nie były brudne, żeby nie niszczyć materiału, obstawiam, że spodnie nie były nawet 10 razy w pralce a i tak nic to nie dało.

Najlepiej kupić 4 chińskie śmiecie za 100 zł zamiast wywalić 400 zł na teoretycznie dobry produkt a potem mieć ból dupy jak się okazuje, ze to taki sam szajs.

#wrangler #spodnie #ubrania #zakupy #gorzkiezale #oswiadczenie
Murasame - Ręce opadają jak człowiek chce kupić cokolwiek lepszego co nie jest chińsk...

źródło: comment_16700930898ZeWHG0Tbs8z2pIQPWb5v2.jpg

Pobierz
  • 1