Wpis z mikrobloga

c-----e te rowery teraz robią, kiedyś można było modyfikować do woli, sztywny widelec za amor? spoko, napęd szosowy w corssie? proszę bardzo... gość dziś ledwo wytrzymał przymnie jak próbowaliśmy dobrać rower.
niema jednego roweru dzisiaj żeby zastąpił mój stary, musiałbym mieć 2 na same dojazdy do roboty, listopad-marzec 1, drugi marzec -listopad no ten 2 mógłbym wykorzystać w zimie pod trenażer jakby to był jakiś szosowy, ale i tak to 3 rowery na chacie :/ + czwarty jako zastępczy na czas remontu roboczego
#rower
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bibsz: no c-----e, kiedyś wbiłem do sklepu wziąłem crosowego gianta, po roku wymieniłem napęd doradzili 2 rzędowy szosowy i od ręki weszło i wszystko ok. Teraz? weź się pieprz, bo to nie pasuje z tym tamto z innym i c--j człowieka trafia. miałeś kiedyś jeden rower do wszystkiego, a teraz 2 trza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: > chciałem, byłem w 3 serwisach z kartonem części, w 2 próbowali coś zrobić w 3 palcem nie kiwnęli :/

Bo to trzeba samemu dłubać a nie gadać z serwisantami którzy może owszem czasem coś kumają ale czasem nie.
  • Odpowiedz