Wpis z mikrobloga

Witam, jestem kierowcą ciężarówki i studiuję zaocznie. Jestem już na etapie pisania pracy inżynierskiej i na jej potrzeby stworzyłem krótkie badanie dotyczące jakości pracy kierowców ciężarówek. Wypełnienie ankiety zajmie 5-10 minut. Sama w sobie ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję za pomoc!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBjgM8LGMSdOEfHufJrS9XZFH9TSZcZu6hTTTyZB15BS4z5Q/viewform

#transport #bekaztransa #spedycja #logistyka #ciezarowki #kierowcy #tsl #studia
  • 8
@WojowniczyKamil: Poszedłem na uczelnię prywatną, za którą płacę czesne. Naukę rozpocząłem w październiku 2019 roku. Studia inżynierskie 3,5r.
Przed wybuchem pandemii, przed tym całym bałaganem miało być tak, że zjazdy miały odbywać się weekendowo(pt-sob-ndz) raz w miesiącu w siedzibie uczelni plus mieliśmy dostawać materiały do nauki na platformie. Oczywiście sesja w siedzibie uczelni.
Pojawił się covid i zaczął się cyrk... Było zamieszanie co to będzie i jak prowadzić wykłady. Moja uczelnia
@WojowniczyKamil: Ja też wbrew pozorom tak od razu nie poszedłem na studia. W latach 2013-2017 chodziłem do technikum, zdałem maturę. Po ukończeniu szkoły nie miałem chęci iść na studia. Przez rok pracowałem jako kierowca busa, codziennie w domu. W międzyczasie rozpocząłem kurs na C+E i zrobiłem kwity. W kwietniu 2018 rozpocząłem pracę na C+E. W styczniu 2019 doszedłem do wniosku, że będę chciał pójść na studia i spróbować. W lipcu zapisałem