Wpis z mikrobloga

Przed chwilą uczestniczyłem w kolizji. Właśnie czekamy na policję, Czyja to wina? Ja jechałem żółtym, a drugi kierowca czerwonym. On mówi, że to niby moja wina, bo to ja mu wjechałem w tył xD. A mi się wydaje, że to on mi wymusił pierwszeństwo. Wrzucam zdjęcie podglądowe.

#polskiedrogi #drogi #motoryzacja #ruchdrogowy #policja
Pobierz derton778 - Przed chwilą uczestniczyłem w kolizji. Właśnie czekamy na policję, Czyja ...
źródło: comment_1670070708UECcyzTLjcDdY7BCt6TnzJ.jpg

czyja wina

  • żółty 77.8% (428)
  • czerwony 22.2% (122)

Oddanych głosów: 550

  • 153
@bialyjakbialek: wczesniej się produkowalem aby wbić do twojego łba zasady poruszania sie na rondzie. Widać, ze masz z tym problem. Wiec mam prawo domniemywać, ze nie masz prawa jazdy, albo fartem je zdobyles, poruszasz sie po mniejszym miejscie i nigdy wiekszego ronda nie widziales.
Bo jak takie bzdury tutaj opowiadasz, to co mam sądzic? Ze jestes dobrym kierowcą? Nie żartuj sobie
@bialyjakbialek: wlasnie, nie kompromituj się. Bo racji nie masz i sie doucz zasad ruchu drogowego.
Bo potem tacy jak ty codziennie kilkanaście takich sytuacji na tym rondzie generują. Zjeżdżają z pasa do jazdy na wprost - w lewo.
Wiem, bo mieszkam tuż obok
@bialyjakbialek: o boże, jaki ty jesteś mało rozumny. Przecież każdy powyzej i ja ci piszemy, ze taka sytuacja nie może mieć miejsca, bo czerwony ma światła i żółty ma światla.
Czerwony ma zielone swiatlo, to żółty ZATRZYMUJE SIE NA SYGNALIZACJI PRZED TORAMI bo wyswietla jemu sie czerwone swiatlo.

Zresztą co ty #!$%@? za zmianę regul gry? OP mówi, ze jechal obok niego z kierunku Jana Pawła II, a ty wyskakujesz #!$%@?