Wpis z mikrobloga

Symbole Mundiali:
1986 - meksykańska fala
1990 - defensywa
1994 - kołyska Bebeto
1998 - Blanc całujący łysą glacę Bartheza
2002 - fryzura Ronaldo
2006 - Zidane nokatujący Materazziego
2010 - wuwuzele
2014 - pianka do golenia
2018 - VAR
2022 - ??? (chyba trzeba jeszcze trochę poczekać, bo pomimo specyfiki tego mundialu nie było póki co takiego wydarzenia/zjawiska, które jednoznacznie kojarzy się właśnie z tym mundialem - może ewentualnie to wydłużanie meczów o 15-20 minut)

#mecz #mundial #reprezentacja
  • 40
1994 - kołyska Bebeto

@falden: ja bym bardziej powiedział że pudło Roberto Baggio w finale w rzutach karnych.

Choć mnie najbardziej w pamięć się wbiło zwycięstwo Bułgarii z Niemcami w ćwierćfinale. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, wraz z końcowym gwizdkiem cały kraj dosłownie wybuchł ogłuszającym wrzaskiem, ludzie z okiem się darli, machali flagami, impreza na ulicach. Niewiarygodne przeżycie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@falden: Ten mundial to sensacje. Odpadnięcie Niemiec czy Belgii. Awans Japonii Korei czy Polski. Przegrana Argentyny z Arabią.
Ten mundial to sensacje. Odpadnięcie Niemiec czy Belgii. Awans Japonii Korei czy Polski. Przegrana Argentyny z Arabią.


@m0rgi:

Nie sądzę żeby pod tym względem ten Mundial aż tak się wyróżniał.

2002 - z grupy nie wychodzą Francja, Argentyna i Portugalia, za to Senegal gra w ćwierćfinale a Korea w półfinale
2010 - z grupy nie wychodzą Francja i Włochy, za to w ćwierćfinale grają Paragwaj i Ghana (ta druga była bardzo