Wpis z mikrobloga

@Klozapina: Pamiętam jak zbliżał się czas do WKU (ostatni rok przymusu, na szczęście nie wybrałem liceum a technikum i uczyłem się rok dłużej i wojsko mnie ominęło dzięki temu) ale wtedy było kilka ,,sprawdzonych" sposobów
podobno najlepiej działało wytatuowanie sobie czegoś na palcach ,,do salutowania", najlepiej czegoś niewłaściwego :)
@Klozapina pytasz jak w tym kraju ma być dobrze... Tak, że trzeba przestać się od wszystkiego migać, kombinować, wykręcać i polaczyć.

Jak masz plany co do tego chłopaka, to namów go, żeby poszedł. Bez żadnego przeszkolenia w razie konfliktu nie przeżyje miesiąca na wojnie.
@Klozapina: już nie mogłem edytować więc dodaję

PS. słyszałem o kolesiu który sobie wytatuował broń na wewnętrznej stronie dłoni, a palce wskazujący i serdeczny wyglądały jak lufa, tym sposobem przy salutowaniu wyglądał jakby strzelał sobie w głowę i go ominęli XD
@Klozapina: przepraszam, ale czego Ty sie spodziewasz? A jak Rosjanie wejda do Polski, po pokonaniu Ukrainy to twoj chlopak tez powie "sorry jestem nieprzygotowany"? Praktycznie rzecz biorac zaden kraj na swiecie nie udzwignie 37 milonow ludzi. Wiec zostaje walka, albo smierc. Jak walka to lepiej byc przygotowanym do walki i umiec obsluzyc karabin.
Na razie to tylko cwiczenia. Niech sie lepiej modli, zebysmy nie dozyli czasow kiedy to przestana byc cwiczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Klozapina: Za nim nie dostanie pierwszego wezwania,niech migiem zasuwa do psychiatry na wizytę,i ściemnia na nerwicę z problemami alkoholowymi ( po wypiciu robi się agresywny,a pije bo ma nerwicę lękową) wystarczy jedna wizyta.Podczas komisji śmiało może stwierdzać że leczył się psychiatrycznie,ale lekarz mu nie pomógł i leczy się samodzielnie,gdy lekarz spyta jak się leczy wystarczy odpowiedzieć....witaminy B12,magnez,ale ciągle nie może sobie poradzić z alkoholem.Komisja ponownie wysyła do psychiatry na diagnozę (teczkę
@Klozapina: Niech idzie. I pamiętaj żeby jak każą zdrowaśki odmawiać to żeby odmawiać. Aaaa. I jak ginąć to dla Kaczyńskiego.

Nie chce iść?
I co z tym zrobi?
No właśnie. To niech zamknie #!$%@? i fru bronić PISowskiego orzełka.
@Klozapina: stawiasz się na ćwiczenia i pierwszego dnia po zajęciach idziesz do lekarza psychiatry mówisz że masz depresję i myśli samobójcze. Dostajesz zwolnienie lekarskie na minimum miesiąc i CYK ćwiczenia zakończone bez składania przysięgi. Jeśli za parę miesięcy przyjdzie znowu wezwanie postępujesz tak samo. Bierz przykład z milicji oni jak nie mogli dostać podwyżek też szli masowo na zwolnienia lekarskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klozapina Wygląda na to że będziesz musiała stanąć w jego obronie. Najlepiej pójdź z nim na komisję i powiedź, że się do tego nie nadaje. Myślę, że wszyscy zrozumieją i nie będą robić problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brakloginuf: nao właśnie, jak to jest? Wykopki twierdzą, że dopiero w tym roku dali sobie prawo do wzywania takich randomów jak my na ćwiczenia.
Ogólnie to uważam to za #!$%@? xd gdzieś czytałem, że studia dzienne są "alibi", a zaoczne to już nie? Jakby mnie teraz wezwali na miesiąc to zawalone studia, dwa albo trzy zjazdy, czyli ok 1/3 semestru xd
Mam nadzieję, że jednak do mnie kwitek nie przyjdzie. Trochę
przepraszam, ale czego Ty sie spodziewasz? A jak Rosjanie wejda do Polski, po pokonaniu Ukrainy to twoj chlopak tez powie "sorry jestem nieprzygotowany"? Praktycznie rzecz biorac zaden kraj na swiecie nie udzwignie 37 milonow ludzi. Wiec zostaje walka, albo smierc. Jak walka to lepiej byc przygotowanym do walki i umiec obsluzyc karabin.


@little_muffin: Mam nadzieję, że już się zgłosiłaś na ochotnika skoro taka jesteś waleczna xD