Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: IMO bezsensowne gadżety. Jak jest zimno, to i tak jestem ubrany ciepłej, więc ogrzewanie foteli niepotrzebne, a łapy i tak marzną bardziej od strony wierzchu dłoni. Lepszym bajerem byłoby schładzanie kierownicy na lato (gdyby tylko istniało). Ale i tak wolałbym ogrzewanie przedniej szyby, tak w ogóle, zamiast wszystkich tych bajerów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: sam bym nie kupił, ale 5 lat temu kupiłem używkę i miała jedno i drugie.
Ogrzewanie siedzeń w skórzanych fotelach bardzo przydatne. Ogrzewana kierownica jest genialna.
Przy czym ja mam ciepły garaż a i tak używam. Mam tendencję do zimnych dłoni.
Jak po pracy wsiadam do samochodu to ciepła kiera po 15 sekundach to sama przyjemność.
W fotelach nieskorzanych można nie mieć podgrzewania. Skórzane jednak długo się rozgrzewają i odbierają
@jmuhha: mam w jednym aucie podgrzewanie siedzeń, a w drugim nic z tego i nawet w tym pierwszym podgrzewania siedzeń nie używam. Za to kierownicy by się w #!$%@? przydało
@jmuhha: Mam ogrzewaną kierownice, przednią szybę oraz siedzenia tył i przód. Używam w zależności gdzie auto jest zaparkowane. Jak stoi na dworze i jest zimno to kierownica + przednia szyba działają cuda. czasem z ocieplania jajek i tzipy też się skorzysta ;-)