Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PatrikoXD: @Laukaer: zawsze fascynowało mnie w takich ludziach uwielbienie do posiadania nad sobą silniejszą jednostkę, która będzie im mówił co mają robić, a czego nie mogą robić

I nie ważne czy to bóg, kapral, dyktator czy ich 'kobieta' wokół której te cucki będą skakać zamiast ułożyć życie po swojemu, schemat działania taki sam
@PatrikoXD: te wszystkie pajace myślą, że w wojsku szkolą jak w amerykańskich filmach jednostki Navy Seals czy ch*j wie co, a w rzeczywistości rzucasz ziemniakiem zamiast granatem i myjesz kible żebyś się nauczył pOkORY. Trening prawdziwych mężczyzn. Śmiechu warte.


@L1nox mało wiesz o dzisiejszym wojsku. Korytarze i kible sprząta firma, tak samo jak na ochronie stoją starzy emeryci. Ja przez kilka lat zawodowej służby jedyne co czyscilem to broń po strzelaniu
@PatrikoXD: moja kobieta nie chce, żebym szedł na wojnę, woli żebyśmy dożyli starości razem


@quercy: Żaden normalny człowiek nie chce iść do wojska ani na wojnę. Żaden. Ani nikt o zdrowych zmysłach by komus tego życzył. Nasze najbardziej podstawowe instynkty przeczą idei chęci do wojen czy konfliktów. To ostateczność i jesteśmy w stanie walczyć o swoje przetrwanie, bądź swoich bliskich, jeżeli ucieczka nie jest możliwa

Tylko chorzy psychicznie chcą wojen