Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego Rozumiem. Proszę tylko, byś go opuścił w takim przypadku


Hahahaha xD to jest właśnie #!$%@? umysłowe xD bądź sobie mięsem armatnim, pozbawiaj się resztek godności w mrozie, moczu i krwi, bo kilku gostków w ciepłym pokoiku stwierdziło, że czas rozpocząć wojnę, jednocześnie wysyłając swoich bliskich za granicę, na ciepłe Hawaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie zapomnij jeszcze w to wszystko wmieszać Boga, bo on zawsze stoi po
@northstigma ja jako osoba z młodego pokolenia, które chociażby w szkole nie miało przysposobienia obronnego czy nic w tym temacie a moi rówieśnicy chłoną tylko głupoty z tiktoka nt. sytuacji politycznej chętnie poszedł bym na takie szkolenie bo jednak wiedza tam przekazywanej nikt mi nie dostarczył. jedynie co to faktycznie mogli by dać więcej swobody np co do wyboru terminu i dać więcej luzu facetom z rodzinami a nie wybierać ludzi losowo
@Fan_Morawieckiego nie mam takiego zamiaru :) póki nie ma dużego gnoju to siedzę na #!$%@?, uczciwie pracuje i spłacam kredyt.

Niemniej jakby się zaczęła zagęszczać atmosfera to cała kasa, złoto, akty notarialne i w kilka godzin jestem za granicą.

Nie chciałbym zdechnąć za ten #!$%@?, ani za żaden inny kraj.

Myślę że niejeden wcielony do wojska na siłę który by dostał broń by odstrzelił swojego najwyższego rangą, oczywiście wcale nie mówię że