Wpis z mikrobloga

Brał ktoś piracetam (Memotropil) na bóle głowy? Dostałem dawkę 1,2 mg x2 na razie na miesiąc. Bóle prawdopodobnie i tak pochodzą z odcinka szyjnego (dyskopatii nie mam, za to napięcie w obrębie barków oraz kręgosłupa szyjnego - tak), w rezonansie głowy też nie wyszło nic co stwierdziłoby ból głowy. Neurolog (jeszcze przed wykonaniem rezonansu głowy i szyjnego) stwierdził że to właśnie napięcie mięśni z tyłu głowy, rodzinny że to na tle nerwowym (jestem spokojny, ale często mam natłok negatywnych myśli o jakieś pierdoły).
#nootropy #zdrowie #leki #suplementy
  • 5
@Kokoszka99: Pierwsze słyszę, żeby Piracetam byl przepisywany na bóle głowy . Raczej bym myslała , że może je wywoływać choć rzedko. Napięcia mięsni też nie leczy raczej.

A jeśli lekarz mówi, że coś jest na tle nerwowym, to prawdopodobnie nie zna przyczyny i tak sobie mowi .
@Jasia---: też bardziej się zastanawiam odnośnie skutków ubocznych, ale takich długotrwałych, bardziej chodzi mi o jakieś zmiany w mózgu etc. Mam to na miesiąc tylko, na sprawdzenie czy bóle znikną lub się ograniczą, ale mówił mi coś że to 3 miesiące i tak minimum trzeba brać, czego się obawiam, szczególnie przy takich opisach jakie są przy tej substancji, jest to moja pierwsza przygoda z czymś takim. Zakładam że bóle i tak