Wpis z mikrobloga

@w00nski: @buras_89: zdziwiony jestem, no ale różni są ludzie, dobrze wiedzieć że komuś może to przeszkadzać. Z drugiej strony nie wiem czy chciałbym mieć zdalnych współpracowników którzy o takie drobnostki mogą mieć problemy.
@w00nski: może dlatego że pale wydaje mi się to normalne. Chociaż nie mam wideorozmów, ale jakbym miał to na pewno robiłbym to ukradkiem żeby nikomu nie przeszkadzać, ale jestem pewny że są buce co zadymią cała kamerkę i siorbią co 10 sekund co może irytować.
@mattz_: i co, zwolniłbys się z firmy bo twoim kolegom na cały przeszkadza ze palisz? Wiesz, ja mam w dupie jak kto wyglada i co robi ale są pewne zasady które ludzie wzajemnie sobie określają żeby żyć w zgodzie. Bez nich każdy robiłby co chciał. Jeden by palił, drugi by jadł obiad, a trzeci by walił konia na spotkaniu.
Miałam takiego współpracownika w zespole, że jak mu na callu tłumaczyłam , jak działa nasza aplikacja, to tylko słyszałam jak jara fajkę bez większego zainteresowania tym co mówię. Potem się okazało, że facet nic nie ogarnia. Na szczęście w końcu został zwolniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)