Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że Pan Trener (specjalnie z dużej) zanim zaczął prowadzić polską kadrę prowadził reprezentację Trynidadu i Tobago? To właśnie wtedy jedyny raz w historii ten malutki kraik (2x większy i ludniejszy od Luksemburga) dostał się na mistrzostwa świata. W fazie grupowej zremisowali ze Szwecją i prawie z Anglią (stracili bramki w 83 minucie i w doliczonym czasie).

Następnie Pan Trener prowadził reprezentację Polski, nie mając do dyspozycji kluczowych zawodników Barcelony, Napoli i Juventusu, tylko Górnika Łęczna i potrafił urobić tych ludzi tak, że wygrywali z Portugalią

Prawdziwy Trener. Szanuj.

#mecz #pilkanozna #mundial #reprezentacja
W.....0 - Czy wiecie, że Pan Trener (specjalnie z dużej) zanim zaczął prowadzić polsk...

źródło: comment_1669967670CyP2okxcFRlHSYFPJWA37D.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Filem00n: Grali na hura a bramki i tak głównie strzelali po stałych fragmentach jak wcześniej. Moim zdaniem to Sousa tak na tych piłkarzy nie zadziałał, zbyt wielu już gra u fachowców z najwyższej półki a Sousie trochę do tego poziomu brakuje. Mnie bardziej zastanawia dlaczego u nas ciągle nie stawia się na selekcjonerów z wynikami i doświadczeniem a na ludzi którzy z dorosła kadrą nie pracowali.

@ringblack: Tylko,
  • Odpowiedz
@Kristof7: mnie jeszcze jedno dziwi. Polska niby wykrwawiała się zeby placic kontrakt Leo, a w T&T to pracował chyba w ramach wolontariatu w takim razie albo wielu myśli, że jak Ameryka to bogaty kraj xD
  • Odpowiedz
@Filem00n: Może to i przesada ale ja tam zbyt wiele wypracowanych elementów nie dostrzegałem. Moim zdaniem kadra powinna grać futbol bezpośredni - kompaktowo w obronie a ofensywę opierać na szybkich atakach i kontrach przynajmniej do czasu aż ni dochowamy się konkretnego rozgrywającego.

@prismo: Przecież on tam był na wakacjach 365 dni w roku, do tego mu płacili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W fazie grupowej zremisowali ze Szwecją i prawie z Anglią (stracili bramki w 83 minucie i w doliczonym czasie).


@Walther00: xD No my w fazie grupowej wygraliśmy z Arabią Saudyjską, Zremisowaliśmy z Meksykiem i prawie Argentyną (straciliśmy bramki w 46 i 67 minucie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walther00: Warto pamiętać że Pan Trener dostał się na Euro 2008 gdzie awansowało tylko 16 drużyn. Dodatkowo gość umiał postawić Rasiaka tak że Portugalczycy na jego widok upadali a ten zaliczył przez to asystę.

Zgadzam się że potencjał pana Beenhakkera został zmarnowany, zostaje nam śpiewać piosenkę Bartka Kalinowskiego
ZnamzWidzenia - @Walther00: Warto pamiętać że Pan Trener dostał się na Euro 2008 gdzi...
  • Odpowiedz
@Walther00: Mądrzejsze nie wspominać, że w 1990 roku prowadził na mistrzostwach świata Holandię, z którą zanotował trzy remisy i porażkę. Tym samym Leo nie zdołał wygrać ani jednego (z 10) meczu na mundialu w karierze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@Walther00 pisałem na wypoku jak na niego wszyscy pluli podczas jego zwalniania że za nim zatęsknicie i że to najlepszy trener jakiego mieliśmy i będziemy mieć. Byłem minusowany. Jak ciagneliscie pałę siwemu a ja mówiłem że to śmiech na sali a nie tereber to go broniliscie pisaliście że coś drgnelo w naszej reprezentacji xD potem się przekonaliscie jaka jest prawda o nim. #!$%@?ć was głupie polaczki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Walther00: Warto jednak pamiętać, że pan trener #!$%@?ł koncertowo eliminacje do MŚ2010. A w grupie Polska mierzyła się z takimi tuzami jak Słowacja, Czechy, Słowenia, Irlandia Północna czy San Marino i tylko tych ostatnich zdołał wyprzedzić w tabeli.

@Kristof7: warto jednak pamiętać, że przegrał eliminacje przez to, że Smolarek stoczył się, podobnie jak Żurawski i reszta tałatajstwa. Była też masa błędów indywidualnych, jak szmata Boruca po podaniu Żewłakowa.
  • Odpowiedz
@Walther00: ale naciąganie faktów pod Benhakera... Awans z Trynidadem i Tobago fakt był sukcesem ale ich sam występ był słaby. Z tym pisaniem, że prawie zremisowali z Anglią to już poleciałeś... Polska w 2006 też PRAWIE zremisowała z Niemcami, stracili gola w doliczonym czasie drugiej połowy, to jeszcze większy sukces Janasa niż Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trynidad zdobył 1pkt, słownie JEDEN, za remis ze Szwecja, ostatnie miejsce w grupie, i nie strzelił ANI JEDNEJ BRAMKI, to chyba jednak wynik ogólnie słaby.

Poza tym Leo nie miał do dyspozycji tylko zawodników Górnika Łęczna tylko np. Celticu
derek25 - @Walther00: ale naciąganie faktów pod Benhakera... Awans z Trynidadem i Tob...

źródło: comment_1669987495iGY5Ln1WvYijOjyNEjJoVq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz