Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że Pan Trener (specjalnie z dużej) zanim zaczął prowadzić polską kadrę prowadził reprezentację Trynidadu i Tobago? To właśnie wtedy jedyny raz w historii ten malutki kraik (2x większy i ludniejszy od Luksemburga) dostał się na mistrzostwa świata. W fazie grupowej zremisowali ze Szwecją i prawie z Anglią (stracili bramki w 83 minucie i w doliczonym czasie).

Następnie Pan Trener prowadził reprezentację Polski, nie mając do dyspozycji kluczowych zawodników Barcelony, Napoli i Juventusu, tylko Górnika Łęczna i potrafił urobić tych ludzi tak, że wygrywali z Portugalią

Prawdziwy Trener. Szanuj.

#mecz #pilkanozna #mundial #reprezentacja
W.....0 - Czy wiecie, że Pan Trener (specjalnie z dużej) zanim zaczął prowadzić polsk...

źródło: comment_1669967670CyP2okxcFRlHSYFPJWA37D.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Walther00: Warto jednak pamiętać, że pan trener #!$%@?ł koncertowo eliminacje do MŚ2010. A w grupie Polska mierzyła się z takimi tuzami jak Słowacja, Czechy, Słowenia, Irlandia Północna czy San Marino i tylko tych ostatnich zdołał wyprzedzić w tabeli.
  • Odpowiedz
A w grupie Polska mierzyła się z takimi tuzami jak Słowacja, Czechy, Słowenia, Irlandia Północna czy San Marino i tylko tych ostatnich zdołał wyprzedzić w tabeli.


@Kristof7: @FotDK: @Walther00: tylko że Słowenia zdobyła 4 pkt w grupie, a Słowacja wyszła z grupy i przegrała z Holandia która doszła do finału.
  • Odpowiedz
@prismo: Ok, źle zrozumiałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak sobie myślę, że te afery za kadencji Laty to może być małe piwo jeżeli potwierdzą się zarzuty dla Tabisza i Sawickiego. Buractwo za kadencji Lato to najwyżej mogło zrobić deal na autobus czy sprzęt piłkarski, co tu dużo kryć byli za głupi na konkretne przekręty.
  • Odpowiedz
@Kristof7: Bawi mnie to robienie z Benhauera męczennika, jakby postawa PZPNu wcale nie była mu na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pisałem, że za cholerę nie widzę w tym Sawickim tego geniuszu to mnie zjechali, że nie musi się ładnie wysławiać tylko robić dobrą robotę xD
  • Odpowiedz
@Walther00: warto wspomnieć, że Szanowny Pan Trener, zgasił CR7 jak peta gościem który dorabiał na kopalni.

@Kristof7:

Bawi mnie to robienie z Benhauera męczennika, jakby postawa PZPNu wcale nie była mu na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tyle powiem. Sam bym się zawinął czym prędzej.
s....._ - @Walther00: warto wspomnieć, że Szanowny Pan Trener, zgasił CR7 jak peta go...
  • Odpowiedz
@prismo: Bo ludzie pamiętają tylko awans na Euro - moim zdaniem największy sukces kadry ostatnich 30 lat. Eliminacje MŚ to była katastrofa a trzeba pamiętać, że jak Tyskie finansowało lwią część kontraktu Holendra to i wiele w związku mieli do powiedzenia co przekładało się na warunki pracy z kadrą.
Oczywiście też nikt nie pamięta, że Leo chciał kadrę zostawić w trakcie eliminacji bo miał dostać posadę (dyrektora, prezesa, trenera? nie pamiętam
  • Odpowiedz
Bo ludzie pamiętają tylko


@Kristof7: to jest piękne jak wybiórcza jest pamięć, gdy czegoś bronią za wszelką cenę. Gotowi pewnie nawet stwierdzić, że przy 0:3 od Slowenii to my prowadziliśmy grę, dominowaliśmy, a Słoweńcy mieli farta xD
Teraz już z Bronowickiego robią kalekę pracującego w kopalni i grającego w Okręgówce, którego Benhałer wyciągnął z polskiej agencji pracy na holenderski rynek i nauczył go biegać i kopać piłkę by dał radę z
  • Odpowiedz
@prismo: Kiedyś na Orange Sport była rozmowa z Żurawskim (chyba już skończył grać) i pytali go o pracę z Beenhakkerem. Żuraw stwierdził, że generalnie to treningi czy taktyka to była na podobnym poziomie co za Janasa, więcej było zabaw z piłką i integracji drużyny ale najbardziej na piłkarzy działało to jak Leo rozmawiał indywidualnie z nimi po angielsku. Wielu słowa nie rozumiało ale byli zachwyceni! xD
  • Odpowiedz
@Kristof7: To, że na polskich piłkarzy działa pic to też fakt. Wykopki były zachwycone filmowymi przemowami Sousy i nawet gotowi byli stwierdzić, że dokładnie przewidział minuty, w których Mak i Skriniar nam strzelą bramki xD
  • Odpowiedz
@Kristof7: czyli wystarczy, żeby w szatni był autorytet, już sam fakt jak był siwy bajerant to totalnie inaczej piłkarze grali, a przecież to są Ci sami ludzie dzisiaj co byli rok temu w kadrze..
  • Odpowiedz
I za to dziennikarze jechali po obu


@ringblack: ojezu, dziennikarze o mnie źle mówiom.
Patrz. Niby nikt poważny nie daje #!$%@? o to co mówią dziennikarze, ale jednocześnie ci sami dziennikarze są tak mocni, że doprowadzają selekcjonerów do depresji i samobójstw xD
  • Odpowiedz