Wpis z mikrobloga

Jesteś smutny bo wszyscy traktują Cie jak ducha, nikt poza Twoją mamą i babcią nie daje ci atencji, a ostatnią kobietą z którą rozmawiałeś była pani z warzywniaka u której kupowałeś koperek? Nic się nie martw, jest rozwiazanie na Twoją samotność i niewidzialność. Wystarczy tylko założyć Tik toka. (ʘʘ)

Pani @wisnniowa założyła i nie narzeka. Ma już prawie 1,5 mln obserwujących, po 30 milionow wyświetleń na film i raczej nie może powiedzieć że brakuje jej towarzystwa. Pani Roksana wcale nie musi się dużo starać aby być w twoim "DC", jej aktywność tam skupia się na jednym - nagrywaniu swojego chodu i dupska. Dziesiątki filmików i wszystkie zawierają to samo, uderzające o siebie pośladki. Całość dopełniają tysiące spermiarzy w komentarzach, którzy traktują ją jak królową.

Będąc kobieta grasz na haxach. Tzipa to karta dostępu która otwiera ci wszystkie drzwi. Nie musisz nic, ani pracować, ani się uczyć, ani doskonalić. Za dostęp do twojego krocza wielu panów pomoże ci nagiąć zasady gry i z punktu "start" wylądujesz od razu na "mecie".

Nie bądź przegrywam, bądź jak Roksana, musisz tylko znaleźć jakis sposób i pomysl jak sprzedać swoją osobowość i charakter całemu światu. ¯_(ツ)_/¯

https://www.tiktok.com/@wisnniowa

#p0lka #blackpill #depresja #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tyleczki #ladnapani #spermiarzalert
h.....4 - Jesteś smutny bo wszyscy traktują Cie jak ducha, nikt poza Twoją mamą i bab...

źródło: comment_1669965472I8kHSMaqPo1JhFMTAbfv2u.jpg

Pobierz
  • 25
Dziesiątki filmików i wszystkie zawierają to samo, uderzające o siebie pośladki.


@heterodewiant44: niesamowicie dla mnie NIEatrakcyjny widok, ulana sraka, galaretowata trzęsąca się nigdy nie widząca treningu dupa. Nie rozumiem obsesji takich dup.

Po zdjęciu gaci pewnie widok jest identyczny jakby 55-letnia ciotka się rozebrała. Wolę zdecydowanie mniejsze i zwarte "orzeszki".
@fan_comy generalnie staram się nie promować takiej "patologii", ale kiedy znalazłem ten kanał na tik toku po prostu złapałem się za głowę. Wrzucam to tutaj tylko dlatego abyśmy mogli przyjrzeć się temu zjawisko pod kątem naukowo socjologicznym.

Najgorsze w tym wszystkim jest to że takich treści jest tam coraz więcej. Feministki skarżą się na uprzedmiotowienie kobiet przez mężczyzn, a to nieprawda. Laski same robią z siebie internetowe nierządnice ¯_(ツ)_/¯
Feministki skarżą się na uprzedmiotowienie kobiet przez mężczyzn, a to nieprawda. Laski same robią z siebie internetowe nierządnice ¯\(ツ)/¯


@heterodewiant44: Femninistki tak skarżą się o to nie dlatego, że im to tak przeszkadza. Im przeszkadza, że TYLKO niektóre kobiety są w stanie zarabiać, a one (feministki) nie - stąd narracja jakie to złe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@CloudSpanner: bo feministki to są pasożyty społeczne - nie wykonują żadnej dochodowej pracy zarobkowej tylko pracują w gównozawodach typu aktorka, bibliotekarka, filoloszka i jęczą że to wina złych facetów że mało zarabiają, są brzydkie i narzekają na inne laski które wykorzystują swoje atuty do zarabiania (sponsoring, spermiaże etc), jak i też nic nie robią aby poprawić swoją sytuację materialną (zamiast zostać specjalistą w branżach dochodowych, liczą na wyższe zarobki w skutek
nie jestem spermiagem, ale trzeba przyznać że dupsko ma hipnotyzujące, więc trudno się dziwić, że sukces odniosła.


@heterodewiant44 @ravau: To brazylijska moda na implanty sraki + leginsy z wcięciem. Na jej filmach nienaturalnie się to trzęsie i przelewa na boki jak ulanej każdej babie — to nie mięsień po milionie przysiadów i martwego ciągu.. Chora moda.

Podobne deformację mają dziewczęta z obrzękiem lipidowym — szczupły tułów i ulany dół i pewnie
niewiempoco - > nie jestem spermiagem, ale trzeba przyznać że dupsko ma hipnotyzujące...

źródło: comment_1669975052O9MSc9Y0ecx6kyxoBbZtqh.jpg

Pobierz
Ona raczej widziała więcej treningu niż 99% wykopków XD


@papaj42: Śmiem powątpiewać w autentyczność tej fotki, na każdym swoim filmie unika pokazywania nóg a tam, gdzie już je widać są ulane i po prostu grube.
Może kiedyś wskutek trenowania #!$%@?ła hormony i teraz dopadła ją lipidemia i swoją chorobę przekuła w pokazywanie ulanej modnej w Internecie tłustej dupy — bo teraz taka moda i będą followsy..

Ale dla mnie już EOT
niewiempoco - > Ona raczej widziała więcej treningu niż 99% wykopków XD

@papaj42: ...

źródło: comment_1669980348Ky8pj8cjVGZHM9SpI7Rg6T.jpg

Pobierz
@heterodewiant44 kiedyś Andrew Tate to skomentował i przyrównał do szachów.

Facet to Król który może przesunąć się tylko o jedno pole. Przykładem jest właściciel jachtu który musiał poświęcić połowę życia żeby go kupić (mówimy o zachodzie gdzie za minimalną można godnie żyć a nie Bolzce).

Kobieta to Królowa która jednym ruchem może przeskoczyć na koniec planszy (instagram) czyli na przysłowiowy jacht.

Jednak gdy Królowa zostanie zabita, to gra toczy się dalej i
nieatrakcyjny? zrozumiem, że określiłbyś jako nieidealny, żadne 10/10, ale jeśli dla ciebie ta dupa jest nieatrakcyjna to jako heterochłopa trochę mnie to dziwi xD


@yahoomlody: Ehh a miało być EOT u mnie. Wiesz... ależ oczywiście, że jakby mi do drzwi zapukała to bym z wielką radością otworzył, zaprosił i jeszcze sagi naparzył. Ale okropnie mnie zmroziła ta faza na ulane sraki, byle większa i masywniejsza i filmowanie z bliska etc. Wiesz