Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 54.9% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 19.0% (559)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2947

  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: O czym Ty w ogóle mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja żona w wieku 21 lat była po ślubie ze mną (ja 22), zadaj sobie pytanie, kiedy ludzie mają mieć czas się poznać ze sobą, jak są cały czas trzymani na dystans. Córka powinna już myśleć o własnym życiu i partnerze z którym chcę go ułożyć, a Ty w tym wypadku to uniemożliwiasz.
  • Odpowiedz
@jmuhha: po co masz czuwać? Jak usłyszysz ze uprawiają seks to zapukasz do nich i poprosisz żeby tego nie robili? Czy wejdziesz sobie i zdejmiesz chłopaka z córki? Tak serio pytam bo jeszcze nie mam dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@jmuhha: dlatego właśnie cenię to, że mam syna.

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić sytuacji, w której dbam o swoją córkę przez lata, a potem jakieś wykopek wkładka w nią swojego bydlaka. Brrr.
  • Odpowiedz
@jmuhha: wtf co to za post xDD dziewczywna w wieku 21 lat miała już 10+ facetów od seksu, a ty w średniowieczu dalej xd Lepiej zadbaj o bardziej przyjacielskie kontakty z nią, a nie ograniczenia tego typu bo to jest śmieszne wręcz.
  • Odpowiedz