Wpis z mikrobloga

Ostatnia trasa w obecnej firmie, dojechałem do Pragi i czekam na klienta.
Od nowego roku ugadana robota na dużym aucie #zycietruckera , paszport zamówiony. Tandem VOLVO i co najważniejsze, jazda z własnymi ładunkami pracodawcy. Tak samo jak teraz.
Półtorej roku jeździłem tym staruszkiem i mimo że rdza go bierze, to silnik igła a po wymianie sprzęgła jeździ się jak nowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba będzie mi brakowało tej pracy, poznałem super ludzi, zjeździłem trochę Polski a z szefową zawsze szło się dogadać na każdy temat.

No ale trzeba iść do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) z farcikiem
#tulaczkialkusa #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1669958624o0gEQqUAFjjj9EKdFmFORS.jpg
  • 28
@jmuhha: Ja akurat codziennie w domu jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz na jakiś czas zdarzy się dalszy wyjazd. jak jadę gdzieś dalej to zazwyczaj słucham muzyki bo na podcastach jakoś nie umiem się skupić
@staryalkus pamiętam ekscytację moja pierwszą porządną praca za kółkiem - 3 lata jeździłem busem po Polsce, 5 dni w trasie 2-3dni w domu, zrobiłem w ten sposób prawie 300 tysięcy kilometrów utwierdzając się w przekonaniu jak piękny kraj mamy.

Później tak samo przesiadka na ciężarowy, ale na miejscu.

Szanuj się tam - mi ta praca za bardzo siadała już na głowie więc odpuściłem, ale do dzisiaj brakuje mi wstawania rano i tej