Wpis z mikrobloga

@Jkl777:
Nie wiem o #!$%@? chodzi ludziom niby na luzie sobie z każdym gadam nawet czasami kogoś rozśmiesze doradzę pomogę w ten czy innym sposób

a tu co? zero znajomych nikt do mnie nie napiszę nigdzie nie zaprosi każdy ma na mnie #!$%@? w mojej klasie już większość osób miało 18-nastke zgadnijcie ile osób mnie zaprosiło ʕʔ

Tak zero nie ogarniam co zrobie źle że z nikim nie potrafię zbudować przyjaźni

Ogólnie to mam swoje wady jak każdy człowiek ale myślę że to nie jest powód mojej sytuacji mój wygląd też nie jest zajebisty ale nie jestem brzydki taki przeciętniak

Mam coraz większy problem z samotnością która mnie dołuje i negatywnie wpływa na moje funkcjonowanie
Zazdroszczę ludzia w moim wieku którzy mają normalne życie towarzyskie kolegów koleżanki dziewczynę itp

Jak wracam do domu to pozostaje mi się tylko położyć na łóżko staram się mimo wszystko robic coś pożytecznego przedtem żeby nie siedzieć całe dnie w domu chodziłem sam na spacery ale stwierdziłem że to strasznie nudne i bezsensowne bo znam dobrze moja miejscowość

Próbuje jakoś to zmienić zapisuje się na wszystkie wycieczki szkolne i niby kogoś tam poznałem nowego ale to znowu tylko mówienie sobie cześć i zamienienie parę słów

Ja już sam nie wiem czemu tak ciężko mi przychodzi tworzenie relacji międzyludzkich (,)

#samotnosc #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #redpill #szkola #zalesie #feels
  • 6
@Jkl777: Skoro chodzisz jeszcze do szkoły, to serio próbuj inicjować znajomości ile możesz. Im dalej w życiu, tym jest gorzej, żeby nawiązać z kimś jakąś trwalszą relacje. Ludzie często spędzają czas właśnie w otoczeniu ludzi, których znają dobrze od czasów szkoły.
@Jkl777: Ja też nigdy nie byłem, a w czasach szkoły to już wogóle. Sam fakt, że próbujesz i chcesz poprawić swoje życie społeczne to już dużo, bo ja mając naście lat byłem totalnym odludkiem i miałem #!$%@? na jakiekolwiek relacje i innych ludzi. Wystarczył mi komputer, gierki i youtube.

Dużo bym dał żeby cofnąć czas o 10 lat, bo dopiero teraz jestem świadomy o ile łatwiej można było się z kimś
@Urban7735: właśnie mam tego świadomość że czym jestem starszy tym trudniej i to czasami dodatkowo mnie dobija. Ogólnie to dość często za dużo myślę i analizuje i może to jest mój problem( ͡° ʖ̯ ͡°)