Wpis z mikrobloga

Ale akcja dzisiaj mirki. Poznalem laske przez badoo, sama do mnie napisala i przyjechala praktycznie 60km do mojego miasta. Chwile spacerowalismy, bo bylo zimno, poszlismy na kebsa, pozniej do biedry. Na koncu gadalismy jeszcze chwile w samochodzie i jak sie zegnalismy to sie przytulila, a ja przejalem incjatywe i sie przelizalismy :D Srednio calowala, po przyjezdzie do domu napisala "dzieki za dzis". Chyba jej sie bardzo spodobalem skoro bez zadnych protestow sie przelizalismy? :D
#tinder
  • 25
@bluffek: Tak zaincjowalem, ale sie nie sprzeciwiala w ogole i kilka razy sie przelizalismy. I na koniec powiedziala, ze tego sie nie spodziewala :D Po powrocie do domu napisala dzieki za dzis i ze bylo bardzo fajnie i ze zyczy dobrej nocy
@bluffek: mam 193cm wzrostu i nienajgorsza szczeke :D A ona tez bardzo ladna z twarzy i co najwazniejsze szczupla z fajnym tylkiem. Gadalismy duzo o tinderach i badoo no i jej powiedzialem, ze przecietny chlop ma trudno na tych aplikacjach, jedynie modele moga wybierac. A ona na to, ze czy ja sie nie uuwazam za modela? xDD Ja mowie, ze a powinienem? A ona na to, ze bardzo dobrze wygladam i
@bluffek: W dodatku nigdy takiego brania nie mialem, a aplikacje mialem juz 2 lata temu. Ostatnio ponownie zainstelowalem i 4 czy 5 dziewczyn napisalo. Z dwiema sie umowilem. Dzisiaj bylo spotkanie z ta jedna, a z druga w sobote po poludniu.