Wpis z mikrobloga

@Gawith_Apricot: Coś mam na liście, monitoruje rynek bo przegapiłem black friday.
Mam teraz monitor VA i faktycznie smużenie na czarnym tle istnieje ale ten efekt trwa z 30 sekund jak się włączy monitor i potem się zlewa z okiem. Poluje teraz na IPS chociaż nigdy nie mialem ale kompletnie nie rozumiem co ludzie maja do tych matryc VA. Rozegrałem na tym ekranie nie jeden turniej battiefielda, o jakimś rozmyciu dowiedziałem
  • Odpowiedz
@PancakeV: Mam jakiś stary monitor z VA 60Hz, to tam smużenie widać znacząca nawet na wykopie z ciemnym tłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam też budżetowy IPS i nie ma w nim BLB praktycznie, IPS glow jest minimalne, lekkie srebrzenie. W tym LG 27GP850 też są wycieki światła? Też chce monitor zmienić na 1440p i z większym odświeżaniem.
Ilu hercowy masz te VA?
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: Ktos w recenzjach wrzucał coś takiego. Ciężko się wypowiedzieć czy mocno, ja się nie znam ale chyba jest i tak lepiej niż to co wyżej pokazałem co dla mnie dyskwalifikowało taki ekran i ja bym taka giga plamę zwrócił. Wiadomo tez ze to jest wyolbrzymione na potrzeby recenzji, testu ale bez przesady.
Mam teraz kilkuletni monitor samsunga 27" 60hz full hd curved VA i nie znam wogole czegoś takiego
PancakeV - @Gawith_Apricot: Ktos w recenzjach wrzucał coś takiego. Ciężko się wypowie...

źródło: comment_1670292492ooNhAT500tcwOCwJk9Xzty.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz