Wpis z mikrobloga

@pepsi22323: zdecydowanie się nie zgadzam. O ile on jako gość jest świetny, o tyle ona i jej zachowanie przez cały sezon żenujące. To dosłownie sztywna Marta bis. Popatrz sobie jak ona się zachowywała przez cały sezon i jaka była wycofana oraz nudna. Wiecznie coś jej nie pasowało. Nie dotykaj, nie karm, nie rób.
@pepsi22323: też ich lubiłam. Na początku nie dawałam szans, bo myślałam, że Aneta będzie bardziej powierzchowna, ale okazała się być spoko babką. Uważam, że nie każdy musi być wulkanem energii i takie „sztywne” osoby istnieją, zwłaszcza jak są otoczone przez kamery, ale ona była w tym wszystkim szczera, Marta była sztywna, bo maskowała swoje uczucia
@Don_Hollywood Anita i Adrian chyba najsztuczniejsza para wszystkich sezonów. Mam wrażenie, że Marta38 chciała być jak Anita. Dopasowaliby jej uległego chłopa jak Adrian i by prowadzili piękne instagramowe życie (fakeowe). Adrian dla niej nawet na operację włosów poszedł. Gdyby Cygan byl tak uległy to również by prowadzili pięknego związkowo-parentingowego instagrama jak Anita
@Mandragora007: Strzelno jest blisko Poznania, Bydgoszczy, zresztą w tak małych miasteczkach jest zapotrzebowanie na fitness. Można żyć. Zresztą ma wysoką pozycję, bo jej mąż jest jedynym w miasteczku specjalistą od naprawy komórek, do tego lektorem w lokalnym radiu.
@galicjanin ja nie neguje absolutnie przeprowadzki do Strzelna. Sama pewnie podjelabym taka decyzje. Strzelno to nie koniec świata oczywiście - poza tym ciszej, spokojniej, taniej, ładniej... Poza tym Robert miał mieszkanie, dobra pracę... więc mieli miękki start. I super. Bardzo cieszy mnie ich rozwój wypadków.

Mój komentarz odnosił się do Marty38- dla której porzucenie Bielska, gdzie nie miała nawet swojego mieszkania, było mission impossible.I jej decyzji nie rozumiem. Były to dość podobne