Wpis z mikrobloga

Aaa ja mówię o kupnie za gotówkę, bo na kredyt to głównie odsetki spłacasz i zysk = 0 ;(

W pierwszych rata może i same odsetki ale później już nie. Po 20-30 latach wynajmowania mieszkanie jest twoje za wkład własny. Z tym że kilka mieszkań to już biznes a nie dochód pasywny jak lokata.
@perfumowyswir:
@wacek901: Policzę, ile jest warta obecnie twoja kawalerka? Po podaniu tej kwoty możemy wyliczyć roi z lokaty i najmu. Nie pozdrawiam, bo macie problem z liczeniem i mnie to za każdym razem dobija, jak do ściany z matematyką na poziomie podstawówki.
@wacek901: No dobra, masz jakąś dziwacznie tanią lokalizacje, a i tak jak sonar pokazuje 140, to pewnie za 100 teraz byś max opchnął, także lepiej najem. Ale strasznie słaby zwrot jak na licytację i tyle lat.
@perfumowyswir świetnie bo lokata daje 8 % a o tym rozmawiamy chyba :p mechanizm wyparcia na pełnej działa widzę ,:p Ja jestem zadowolony wynajmujący spłacili mi pokaźną część domu tak że zamknąłem kredyt jeszcze przed pierwszą podwyżka stóp . Ale budujące jest to że niemam zobowiazań i mogę się zakredytować na następne gówno mieszkanie od komornika