Wpis z mikrobloga

@jmuhha: XD a ja mam dwa egzaminy za 2 dni z całego toku od października gdzie nie byłem na 1/3 zajęć i nic ale to nic się nie uczyłem bo za dużo się #!$%@?łem i żyje a co lepsze nawet mi przez myśl nie przeszło ze nie zaliczę XD
@jmuhha: Pomyśl sobie że jest to tak mało istotne że nie ma sensu się tym stresować, pomyśl sobie że nad nami jest tyle planet tyle gwiazd ile milionów lat one sobie tam krążą a teraz pomyśl sobie że jest grupka jakiś pachołków w budynku w jakimś mieście co mówi komuś ze tego i tego ma się nauczyć i będą to sprawdzać na kartkach, czy serio te pachołki są takie istotne względem
Lordon - @jmuhha: Pomyśl sobie że jest to tak mało istotne że nie ma sensu się tym st...

źródło: comment_1670154094XFOg8lq9Nq6UIryVlu83Ig.jpg

Pobierz
@jmuhha: nie wiem gdzie studiujesz, ale na UJ jest taki nawał wszystkiego, że ciężko martwić się czymś odleglejszym niż kolos/"mini-test" jutro lub "za kilka dni"; ponadto jak nie jesteś jakimś sawantem-geniuszem, to ciężko też powtarzać na bieżąco, bo praktycznie codziennie musisz nauczyć się czegoś nowego. jedna wielka paranoja.