Wpis z mikrobloga

@xionacz: kobiety dlaczego wywalacie tyle hajsu i czasu na robienie paznokci i fryzjera skoro paznokcie można obciąć a u fryzjera powiedzieć "boki i tył krótko a górę wyrównać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xionacz: no, ale prawda jednak. Żeby coś osiągnąć trzeba coś poświęcić. No i niekoniecznie ktoś niedynamiczny a grający w gierki dużo może mieć nieszczęśliwą rodzinę. Raczej wszyscy będą sobie tacy niedynamiczni chyba.
Ktoś się doczepił, bo w jego światopoglądzie to nie pasuje jak piszą wyżej.
Ale jakby wyjść właśnie poza tą bańkę, i zapytać czy faktycznie dorosły, rozwinięty mężczyzna powinien grać w gierki - to nie wiem co powiedzieć. Bo niby
  • Odpowiedz
@xionacz: rozwala mnie to że granie jest uważane za dziecinadę.
Mimo że to taki sam pożeracz czasu jak każda inna czynność to niektórzy mentalnie pod tym względem są w innym wieku i uważają to za rozrywkę gorszego sortu xd
  • Odpowiedz
Mimo że to taki sam pożeracz czasu jak każda inna czynność to niektórzy mentalnie pod tym względem są w innym wieku i uważają to za rozrywkę gorszego sortu xd


@cielak44: ba, gry często są dużo lepszym pożeraczem czasu niż choćby telewizja, bo zmuszają do myślenia i skupienia na tym co się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale jakby wyjść właśnie poza tą bańkę, i zapytać czy faktycznie dorosły, rozwinięty mężczyzna powinien grać w gierki - to nie wiem co powiedzieć. Bo niby nie powinien, bo ma #!$%@?ć na milion. No sorry no ma. Albo rozwijać już istniejące miliony bo to gra pokoleniowa.


@interpenetrate: sam sobie (!) i wszystkim mężczyznom robisz krzywdę mówiąc że mają bezwzględnie #!$%@?ć a wszystko co robią ma być podporządkowane właśnie temu.

No i
  • Odpowiedz
@pawel_187: no nie, właśnie nie tak mówię. Mówię że sens życia sprawia że do niego jak najbardziej chcesz dążyć. Więc jak sensem życia jest rodzina to facet na nią #!$%@?.
A Ty tutaj mówisz, że jak rodzina jest dysfunkcyjna to facet ma na nią #!$%@?ć.
Nie może tego siłą rzeczy robić, ponieważ nie czuje satysfakcji z niej. Rozumiesz.
Nie mówię że faceci mają się zmuszać.
Ale taki jest stan rzeczy. Człowiek
  • Odpowiedz
@cielak44: może chodzi o to że co innego jak grasz w gierki dla ośmiolatków, co innego jak czasem w god of war
a na zdjęciu w głownym poście chodzi o to czemu nie poświęcacie kobietom całego swoje życia jak frajerzy
  • Odpowiedz
rozwala mnie to że granie jest uważane za dziecinadę.

Mimo że to taki sam pożeracz czasu jak każda inna czynność to niektórzy mentalnie pod tym względem są w innym wieku i uważają to za rozrywkę gorszego sortu xd


@cielak44: no bo gry kiedyś były dla dzieci, tylko, że dzieci dorosły a wraz z nimi gry. Teraz się robi wszystkie gry dla dorosłych. Nie ma już gier typowo dla dzieci (w LEGO
  • Odpowiedz