Wpis z mikrobloga

Jak zmusić ASO do wykonania naprawy gwarancyjnej?
W marcu zgłosiłem usterkę instalacji elektrycznej,powstałej w związku z naprawą blacharską wykonaną w ich warsztacie. Od tego momenty miało miejsce 6 moich wizyt w dwóch różnych warsztatach dealera, u którego zakupiłem samochód. Wszystkie polegały na diagnostyce i usuwaniu błędów.
Ostatni raz byłem miesiąc temu, standardowo - usunięto błędy,obiecano kontakt telefoniczny po konsultacji z kierownikiem serwisu. Oczywiście zero odzewu. Mail ponaglający wysłany po dwóch tygodniach również przeszedł bez echa.

#samochody #motoryzacja #aso #kiciochpyta #pytanie #mechanikasamochodowa
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gze118: ostatnio walczyłem w ASO z nieszczelnoscią turbo po przebiegu 20 000 km. Daj spokoj, te gwarancje to pic na wodę. Dla nich "ten typ tak ma". Wszystkie serwisy w aso robione na czas, olej jakies 3 razy częściej niż zaleca producent i wszystko jak krew w piach. Nigdy więcej... za te ich śmieszne przeglądy 3 razy droższe niż u Wieśka w szopie, już kupilbym nowe turbo sam.
@ravi49: reklamacji jeszcze żadnej nie przegrałem. Od samochodu po telewizory, oczywiscie jak argumenty są z dupy to nic nie da sie zdziałać, ale uzasadniona reklamacja jeszcze z olewaniem terminow odpowiedzi przez firme to miod na moje oczy.
@ravi49: Czy to #!$%@? montaż szyby przedniej przy wymianie, czy wada amortyzatorów była i zakładane były dodatkowe nakładki na koszt producenta, lusterka...no mógłbym wymieniać i wymieniać :)