Wpis z mikrobloga

@Agresywna_Szyba: Maszynką na żyletki. Robię jedno przejście z włosem + jakieś poprawki jeśli widać, że coś tam zostało. Na gładko nie robię, bo nie mam skilla i jak pod włos ścinałem, to mi często wrastały.
@Agresywna_Szyba: Posiadam z normalna główką z regulacja długości- kupiłem na ponad 100zł ze 4 lata temu.
Mogę polecić jak na mój zarost (gęstość 21/37) sprawdza się spoko. Wiadomo że na zero nie jest idealnie gładko jak maszynką ale i tak jest spoko. Do regulacji/ przycinania zarostu uważam, że mega spoko. Mam też kilka znajomych co mają i też są zadowoleni.

Jedyny przypał to, że jak upadnie CI maszynka na ziemie to
@Agresywna_Szyba ja mam tego pierwszego Philipsa QP2520 i jestem mega zadowolony. Jest mega wygodny i poręczny, ale na pewno nie nadaje się dla osób golących się na 0. Ja używam nakładki 5mm i naprawdę polecam. Jedyny minus to brak możliwości golenia się podczas podłączenia do ładowarki. Nie wiem czy to poprawili w następnych modelach, ale zdarzyło mi się parę razy zapomnieć naładować i w połowie golenia był zonk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Agresywna_Szyba: kupiłem, używałem kilka tygodni... Stwierdzam, subiektywnie, bo słyszałem inne opinie, że to jedno z największych gówien na jakie wydałem pieniądze. Miał być kombajn do golenia mordy, trymer, a jak trzeba to i jajca miały być oporządzone. Dla mnie kolejny przykład, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Edit - opinia moja dotyczy normalnego one blade nie 360