Wpis z mikrobloga

Pytanko,
Bo przechodzę grę po raz drugi, tym razem na 100%. Podobno, ma to zająć około 100h. Mam na ten moment 40h i zostały mi do zrobienia tylko z 4 kontrakty + oczywiście misja "Komu bije dzwon". Gdzie znajdę pozostałe 60 godzin gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 31
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KolorowychSnow: ja nabilem ponad 70h, zostaly mi tylko wyścigi i zakonczenia + ncpd, ale nie bede sie tym katował chyba.
Szybki jestes w #!$%@? w sumie xD
Inna sprawa ze ja prawie w ogole nie korzystam z szybkiej podróży, nie wiem jak u ciebie
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: Ta gra to nie wiedźmin, przy drugim podejściu jest za nudna, żeby nie korzystać z szybkich podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czym grasz? Ja teraz sandavison + ostrza modliszkowe i generalnie każdy przeciwnik pada w mgnieniu oka, może stąd ta oszczędność czasu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolorowychSnow: dlugie tech bronie + ostrza + sandevistan. Generalnie wymaksowane ciało, refleks, umiej. techniczne. To ja mam odwrotnie, dla mnie wiedzmin nuda poza fabula. Eksploracja w cyberpunku jest fajna, mozna skakac i w ogole xD
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: @KolorowychSnow: same, do wieśka podchodziłem 3x i zostawiłem go na patcha, a cp ogrywam jak #!$%@? od tygodnia. Nabite mam 25h, a fabularnie jestem dopiero na planowniu skoku/dałem kase rouge/evka sie #!$%@?ła + troche misji pobocznych zrobiłem, ale konkrakty nie ruszone, psychoza tez nie. Tylko, że ja użyłem szybkiej podróży może 3x, wszędzie jeżdze bo podoba mi sie ten świat.

Pytanie mam do was. Jak ogarnać jakieś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_goblin: kasa jest latwa w tej grze, mozesz sprzedawac co wypada z wrogow zamiast rozkladac, i zrob jakies kontrakty - poza kasa z kontraktow w miejscowkach jest zawsze jakas kasa, punkty dostepu, rzeczy. Jak dales kase Rogue to masz misje z panam, tak jest mozliwe zdobyc fajna bron na poczatek, latwo sie kontrakty dzieki temu robi. No ale to zalezy w co idziesz
  • Odpowiedz