Wpis z mikrobloga

Pytanko,
Bo przechodzę grę po raz drugi, tym razem na 100%. Podobno, ma to zająć około 100h. Mam na ten moment 40h i zostały mi do zrobienia tylko z 4 kontrakty + oczywiście misja "Komu bije dzwon". Gdzie znajdę pozostałe 60 godzin gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielony_goblin: Dodaj do tego sandevisiona, to przeciwnicy nawet się nie zorientują, że nie żyją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam tego co spowalnia czas o 50% na 16 sekund, z ulepszeniami odnawia się co 27,5 sekundy. Cyberpsychole również nie mają żadnych szans, wbijasz i ubijasz, zanim typ zdąży wstać.
  • Odpowiedz
@KolorowychSnow: w sumie to wasze komentarze natvhneły mnie do modliszki i to strzał w 10. W sumie nie uzywam jej ciągle, ale tak w 80% gry bo jednak robi robotę. Nie wiem czy punktów nie skasuje i nie pójde stricte w b--ń białą, do tego sandevistan i bedę potężnie r----------ł. Aczkolwiek deck i hakowanie mi sie przydaje do misji, gdzie robię cos po cichu. Kamera i te sprawy. Ale w
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: Ale są również samoświadome - wczoraj przechodzień wlazł w samochód (nie do, w samochód dosłownie, zatrzymał się przy dachu), spojrzal na moją postać i powiedział coś w stylu "Co się gapisz". To miasto żyje!
  • Odpowiedz