Wpis z mikrobloga

ehh mirki nie wytrzymam dłużej w tym januszexie

praca ostry #!$%@?, w sezonie czasem do roboty idę ze wschodem słońca, a wracam z zachodem (latem ok)
szef zawsze #!$%@?ący, niby uśmiechnięty do klienta ale poza to zawsze z grymasem na mordzie, ciągłe pretensje, nigdy nie jest wystarczająco dobrze ( a jest, bo robotę ogarniam zawsze jak dla siebie)

oczywiście od 2 lat nie mogę się doprosić żadnej podwyżki, za to są tylko obietnice, że firma się rozwija, inwestuje w sprzęt i technologie i jak tylko biznes nie będzie "w ryzyku upadłości" bo on ma lizingi, maszyny i kredyty, to dostanę w końcu sporą podwyżkę, a poszedłem raz dla beki do konkurencji to z miejsca dostałem propozycję dwukrotnie większej pensji + bonusy od przychodu (no ale podpisałem lojalke, mam kredyt z "mini ratkami" i już nie mam siły do tego)

w ogóle janusz to też dziwna sknera, ile razy wracamy po nocach zmęczeni, głodni i tankujemy na cepenie gdzie szef skąpiec ma 8 groszy zniżki ( zamiast normalnie gdzies po drodze tankować i zaoszczedzić czas) to mimo, że wracając po 22, a ostatnia przerwa na jedzenie była przed 12, to nawet nie zaproponuje żeby maka zjeść (bo hehe oszukują, mięso z budą psa i w ogóle to w domu zjecie)

a no i czasem z pensją też się spóźnia (co prawda 3 miesiące maks się zdarzyło), ale na szczęście mieszkam z rodzicami to mam jakąś poduszke finansową na takie wypadki

roboty też jest od #!$%@?, że każdy w tej branży ma pod sobą asystenta (wystarczy 3 dni szkolenia i byle mirek mógłby odciążyć sporo w robocie) ale nieeee bo to dodatkowe koszty, zusy, ubezpieczenia, jego nie stać i w ogóle nie po to premie (premie raz do roku, w wysokości 10-30% podstawy) dostajecie żeby jeszcze obijac sie i na asystentów zwalać xDDxD
niestety, tak to się żyje w tej polsce, nie wiem po #!$%@? ja zakładałem tę firmę

ehhh, koncze własnie 3 minutowa przerwę na dwójke w pracbazie
trzymajcie się mirki

#januszebiznesu #praca #pracbaza #polska
  • 13
poszedłem raz dla beki do konkurencji to z miejsca dostałem propozycję dwukrotnie większej pensji + bonusy od przychodu (no ale podpisałem lojalke, mam kredyt z "mini ratkami" i już nie mam siły do tego)


@Toent: no beka w #!$%@?