Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@andrej2 taki Szczecin nawet nie jest chyba w top 10, a i tak już robią castingi i oczekują że będziesz stawał na ch8ju. Poza tym "plebs" musi gdzieś pracować, a tak się składa, że poza miastami wojewódzkimi to jest ch&j nie praca.

Co do niskich stupek to standardowo: ci co mieli się nachapać na niskich stupkach raczej nie szukają dzisiaj wynajmu za polowe pensji. Prędzej oni wynajmują innym.
Za 2000 to może gdzieś pod Radomiem, blisko zlewiska kanalizacji wynajmie. W Warszawie to chyba, że się cofnie w czasie do roku 2010 lub będzie codziennie się nadstawiał gospodarzowi - staremu pedziowi.
W Polsce jakby zobaczyli na umowie 15 k to by sie zesrali

ale p0lak jakby zobaczył ile zarabiasz to obliczyłby sobie jak maksymalnie dokręcić ci śrubę


@SmakoszKotow: @little_muffin: jeszcze wyśle to do wszystkich na otodom i każde ogłoszenie zostanie zmienione !!11onoonie...

Niezłe dzbany jesteście. Niestety ale wynajmujący często sprawiają wrażenie mało rozgarniętych i właściciel nieruchomości musi myśleć za nich. O takich co nie pracują nawet nie wspominam ale jeden z
@Moseva: no to życzę mu powodzenia w znalezieniu mieszkania, u mnie by musiał na dzień dobry przedstawić:

1. Umowę pracę/zaświadczenie o zarobkach.
2. Pity z ostatnich dwóch lat.
3. Zaświadczenie o niekaralności.
4. Wyciąg z Biura Informacji Kredytowej.

A jak nie to niech spada na drzewo albo mieszkać do mamusi.
@trololo55: Można byłoby to zrobić w zdrowszy sposób, nawet sam miałem kilka pomysłów, bez zaglądania ludziom do umów.
PS: Najem krótkoterminowy nikogo nie chroni, można taką "gwarancje" zamieszkania unieważnić dzień po wynajmie i nie mówić nic właścicielowi - nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji
@Rabusek: propos castingów to sprzedam Ci anegdotkę ze swojego doświadczenia. Dobre lata temu mieszkaliśmy po studencku bardzo fajną ekipą, niepaląca, imprezująca raczej na zewnątrz a na pewno dbającą o mieszkanie. Niestety właściciel chciał przerobić lokal na biuro więc musieliśmy poszukać czegoś nowego. Trafiliśmy na gościa, który akurat kończył remontować mieszkanie więc jak weszliśmy to w pewnych miejscach dosłownie farba jeszcze nie wyschła - no stan igła. Niestety było dość drogie na
Nie rozumiem czemu właściciel mieszkania nie może się upewnić, że chętnego stać na dany wynajem.


@Samael2: wydaje mi się, że tu pytający wcale nie ma chaty. To może być taki głupio-mądry co chciał "doradzić", że przy 2K/msc mógłby wziąć kredyt i dlatego dostał pocisk.
Na zachodzie jest to standard i nikogo nie oburza. Ja musiałem pokazać moją umowę o pracę i trzy ostatnie paski wypłaty. Nie rozumiem czemu właściciel mieszkania nie może się upewnić, że chętnego stać na dany wynajem. Szczególnie, że tak trudno kogoś eksmitować jak nie płaci.


@Samael2: no bo ".DEJ MNIE SIĘ NALEŻY ZA DARMO KAWALERKA W CENTRUM WAWY"